15 листоп. 2023 20:34

Останнє оновлення  
15 листоп. 2023 20:34
Культура
0

604

0

Співоче тріо з Вінниччини виступило на вечорі української культури у Парижі

Співоче тріо з Вінниччини виступило на вечорі української культури у Парижі

Тріо «Любисток» з Калинівки, що на Вінниччині, виступило на вечорі «Ukrainian Culture Night», який проходив у Парижі. Про це повідомляє Калинівська міська рада.


Нещодавно в Cité Internationale у Парижі відбувся вечір української культури «Ukrainian Culture Night» за участю творчих колективів з України. Серед учасників святкового виступу було й тріо «Любисток» з Калинівки, до складу якого входять Анастасія Яремчук, Софія Слабчук та Марія Яремчук.

Талановиті калинівчанки підкорили серця глядачів своїми піснями: «Лелеки», «Чом ти не прийшов», «Вишиванка» та «Черемшина». На сцені лунали мелодії, що відображали глибину та душевність народного мистецтва, а також сучасні композиції, які підкреслювали нескорений дух України.

«Це була дуже насичена та цікава подорож до Франції. Окрім незабутнього вечора, українська делегація також відвідала низку визначних місць Парижа - Версальський палац, готель de la Marine, музей на набережній Бранлі, Тріумфальну арку та Ейфелеву вежу. Ми також взяли участь у благодійному концерті на підтримку Збройних сил України у Польщі. «Ukrainian Culture Night» у Парижі стала не просто святом мистецтва, а символом єдності, сили духу та культурного обміну, що зближує народи. Окрім цього ми зібрали кошти, частина з яких піде на підтримку української армії», - діляться своїми враженнями від поїздки учасниці тріо «Любисток».


Організатори святкового заходу - Comité de résident de la maison de L’Ukraine та волонтерська організація SafePoint.Paris наголосили на важливості таких заходів для підтримки та розбудови культурних мостів між Францією та Україною. Вони закликали частіше пропагувати українську культуру на міжнародній арені для збагачення культурного діалогу та взаєморозуміння.


Вінниця.info, фото Калинівської міської ради