11 листоп. 2022 09:49

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:45
Події
0

87

0

Співробітники СБУ встановили генерала російського спецназу, який координував ворожі ДРГ на сході. Він родом з Вінниччини

Співробітники СБУ встановили генерала російського спецназу, який координував ворожі ДРГ на сході. Він родом з Вінниччини

Зловмисником є «герой росії», генерал-майор зс рф із позивним «Сторож»


Співробітники СБУ у Вінницькій області встановили особу одного з керівників розвідки повітряно-десантних військ рф, який бере активну участь у бойових діях проти Сил оборони на сході України. Розслідування проводилось за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури. 60-річний російський генерал уродженець Вінницької області.

Про це повідомляє УСБУ у Вінницькій області та обласна прокуратура.

Перебуваючи у складі окупаційного угруповання, він організовує підготовку та координує діяльність російських диверсійно-розвідувальних груп на Донецькому напрямку.

Під його керівництвом ворожі ДРГ намагаються прориватися через лінію фронту для проведення диверсій проти українських військ та об’єктів критичної інфраструктури.

Встановлено, що зловмисником є «герой росії», генерал-майор зс рф із позивним «Сторож», який ще у 2014 році був «відряджений» до складу терористичної організації «днр».

Там він займався формуванням та бойовою підготовкою груп російського спецназу для проведення розвідувально-підривної діяльності проти Сил антитерористичної операції. Для цього використовував свої спеціальні навички та досвід бойових дій на північному кавказі.

Саме він командував ворожими ДРГ під час захоплення Слов’янська угрупованням «Стрєлкова» і їхніми подальшими діями проти українських військ.

На початку повномасштабного вторгнення зловмисник отримав завдання з москви організувати діяльність диверсійних груп, до яких увійшли підрозділи ВДВ рф та учасники терористичних угруповань «днр».

На підставі зібраних доказів, слідчі Служби безпеки повідомили російському генералу про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото СБУ та прокуратури