10 лют. 2023 16:57

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Суспільство
0

176

0

Спортивна бабуся: 74 річна жителька Вінниччини легко сідає на шпагат. Фото

Спортивна бабуся: 74 річна жителька Вінниччини легко сідає на шпагат. Фото

Як зберегти енергію та гнучкість, вінничанка поділилась секретами


Жителька з села Новоселівка Брацлавської громади Надія Григоренко не може прожити ні дня без фізичної активності. У свої 74 роки вона самотужки порається по господарству, обробляє город, і з легкістю може сісти на шпагат. Її гнучкості можуть позаздрити навіть молоді. Жінка розповіла Вінниця.info як їй вдається бути енергійною у такому віці.

«Гнучкість і пластичне тіло мала із дитинства. Навчалась в спортивній школі, - розповідає про себе Надія Григоренко. - Мені ось виповнилось 74 роки, а я себе відчуваю на цілих 20-ть. І в цьому допомагає постійна фізична активність. Взимку сама ріжу і рубаю дрова. Весною та влітку сама обробляю 40 соток городу. Очі бояться, а руки роблять. Я раніше займалась бігом, гімнастикою. Зараз без зарядки я легко сідаю на шпагат. Правду кажуть, що у здоров'я потрібно інвестувати змолоду».

Наша героїня зазвичай прокидається о 6 ранку. Снідає легкою їжею: чай із бутербродом, ще готує собі злакові каші.

«Я жодних дієт в житті ніколи не дотримувалась. Їм смажену картоплю, городину, що вирощую. Тримаю курей, тому яйце постійно на столі. Полюбляю яблука.

Ні болю в спині, ні проблем із суглобами в мене ніколи не було. Моє тіло постійно в русі. У нас в селі автобуси не курсують, то часто доводилося ходити пішки. Я за день можу пройти 10 - 15 кілометрів. А ще сама я засипала щебнем 4 кілометри дороги.

В нас поруч є сосновий ліс, гарна природа. Це теж позитивно впливає на самопочуття», - каже жінка», - ділиться жінка.

Пані Надія також не раз допомагала військовим - передавали овочі та консервацію.

Жінка радить усім, хто хоче мати гарне здоров’я – не лінуватись, рухатися і займатися спортом.

«Фізична активність і робота допомагає мені не набирати зайву вагу. Я майже не вживаю ліків. Раджу починати із найпростішого – ходьби та зарядки», - радить спортивна бабуся.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info