22 верес. 2022 12:34

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

129

0

Стали відомі імена трьох вінничан, які були звільнені з російського полону

Стали відомі імена трьох вінничан, які були звільнені з російського полону

Серед звільнених з російського полону 21 вересня - троє вінничан.


Серед звільнених з російського полону 21 вересня - троє вінничан.

Про це повідомив очільник Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий.

«Вінничани - серед «азовців», звільнених з російського полону.

Віктор Цебрик, Євгеній Дзись і Назарій Гринцевич.

З поверненням, хлопці!», - повідомив В’ячеслав Соколовий.

Нагадаємо, зусиллями Президента України Володимира Зеленського, керівника Офісу президента, Міністерства оборони, ЗСУ, ГУР, Мінреінтеграції, МВС, ДСНС, СБУ, 21 вересня додому повернулися 215 наших оборонців – захисники Маріуполя, бійці «Азовсталі».Серед звільнених «Редіс», «Волина», парамедик Катерина Поліщук (Пташка) і 30-річна військова лікарка Мар’яна Мамонова, яка перебуває на останніх місяцях вагітності.

Про Назарія Гринцевича Вінниця.info писала у червні, коли журналісти спілкувались з його мамою і дівчиною. «Вони не вийшли з Азовсталі полоненими, вони вийшли звідти героями. Вони вийшли за наказом. Вони стояли до кінця. Вони всі герої однозначно. Азов – 100% процентів, і 100% всі військові, які там були», - сказала мама Назарія Маріанна Колос.

Станом на 13.00 22 вересня стало відомо про повернення з російського полону ще одного вінничанина. Додому повертається Андрій Рибачок. Андрій з початку війни у 2014 році захищав Україну, був у Маріуполі. Молодший сержант Рибачок Андрій Юрійович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Повний список звільнених можна подивитися ТУТ

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info