9 верес. 2022 14:52

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

570

0

Ставки онлайн на різноманітні спортивні події на сайті букмекера Фавбет

Ставки онлайн на різноманітні спортивні події на сайті букмекера Фавбет

Особливості ставок на спортивні події на сайті букмекерської контори Фавбет. Поодинокі парі та особливості такого типу ставок на спорт. Популярні види поодиночних парі на сайті букмекерської контори Фавбет


Ставки онлайн на найкращі спортивні події в БК Фавбет

Ставки на спорт – досить привабливий та ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір первісного капіталу. Починати робити ставки не так складно, як здається на перший погляд. Проте обравши надійний портал можна значно облегшити собі роботу. Досвідчені беттери віддають перевагу букмекерській конторі Фавбет. На сайті https://www.favbet.com/ можна детальніше про неї дізнатись.

При використанні грамотних стратегій досягти успіху можна вже в перший місяць. У нашій статті ми готові розповісти вам про основні види ставок і способи старту в цьому напрямку, варіанти пошуку контор з хорошими коефіцієнтами та переваги беттінгу.

Які спортивні ставки бувають?

Усі види ставок на спортивні на сайті Favbet події умовно поділяються на три основні напрямки: одиночні, множинні та додаткові. У кожному напрямі є різні категорії ставок. Пропонуємо познайомитись з ними докладніше.

Поодинокі парі

Цей напрямок вважається найбільш простим і зрозумілим для новачків. З одиночних ставок слід розпочинати навчання беттингу. Розрізняють кілька їх типів:

  • Ординар.
  • Подвійний шанс.
  • Тотал.
  • Гандикап.

Розглянемо кожен тип детальніше. Це допоможе зрозуміти особливості кожного типу одиночної ставки онлайн.

Ординар

Цей різновид одиночної ставки передбачає парі на результат конкретної спортивної події. Користувач може поставити на перемогу однієї з команд (або гравця – залежить від виду спорту) або нічию, якщо такий варіант результату передбачено правилами змагання.

Подвійний шанс

Тут гравцеві пропонують на вибір три можливі результати, з яких він робить сайт ставки на спорт на два одночасно. Наприклад, "перша команда не програє". Ставка зіграє, якщо команда здобуде перемогу або буде нічия (два результати).

Аналогічно — "друга команда не програє". Подібні ставки збільшують ймовірність виграшу, але коефіцієнти за ними завжди будуть нижчими, ніж в ординарі.

Тотал

Цей варіант спортивного парі передбачає ставку кількість набраних командою чи гравцем очок (забитих голів), тобто. на рахунок. Можна ставити на тотал "більше" або "менше". Він означає, що команда заробить не більше (не менше) певної кількості балів.

При цьому кінцевий результат (перемога чи програш у змаганні) не має значення. Можна робити ставки на спорт Україна на загальний тотал – кількість очок-голів, забитих двома командами в сумі.

Гандикап

Цей варіант ставок, що пропонує букмекерська контора Фавбет, у випадках зустрічі відвертих фаворита та аутсайдера, коли сили однієї з команд явно вищі за іншу. Щоб віртуально порівняти шанси на перемогу, букмекер дає фаворитній команді мінусову кількість очок або дає аутсайдеру плюсову кількість очок перед початком змагань.

Звичайний європейський гандикап завжди ціле число, азіатський четвертне. Якщо беттер робить ставки на спорт онлайн на фору, вона виявиться виграшною за умови, що за підсумками змагань різниця між очками обох команд не перевищить значення цієї фори.