16 черв. 2017 16:00

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:36
Суспільство
0

83

0

Стрибнути з гори Вabadag, щоб полетіти над «Блакитною лагуною». Які розваги вінничанам пропонує Олюденіз

Стрибнути з гори Вabadag, щоб полетіти над «Блакитною лагуною». Які розваги вінничанам пропонує Олюденіз

 Стрибнути з гори Вabadag, щоб полетіти над «Блакитною лагуною». Які розваги вінничанам пропонує Олюденіз   


 З Вінниці на Даламан щотижня відправляються авіаарейси. Перед початком курортного сезону журналіст Вінниця.info побувала у Туреччині, щоб розповісти вінничанам про відпочинок на узбережжі Середземного моря. Проведемо віртуальну екскурсію в Олюденіз – курортне містечко в Туреччині в 15-кілометрах від Фетхіє, яке називають «рай, дарований Богом».

При виборі готелю варто визначитись, якого саме відпочинку хочеться, спокійного чи гамірного із дискотеками до ранку. З перевірених можемо порадити «Club Belcekiz Beach Hotel» та «Liberty lykia». Це п’ятизіркові готелі, на узбережжі моря з повним комплексом послуг та харчуванням All-inclusive. Готелі розміщені між горою Вabadag та національним заповідником «Блакитна Лагуна».

«Belcekiz Beach Hotel» - ідеальний варіант для спокійного родинного відпочинку з маленькими дітьми. Територія готелю потопає в зелені, двоповерхові будиночки оплетені квітами. Сервіс на найвищому рівні, привітний персонал та цікаве дозвілля ввечері. Є там і окремий комплекс для відпочиваючих 16 років+.

  

«Liberty lykia» величезний готельний комплекс з кількома басейнами, аквапарком, тенісним кортом полем для гольфу… Щодо харчування та напоїв в готелі, то їх вибір вдовольнить навіть найвибагливішого гурмана. Вечорами на території готелю організовують театральні шоу, мюзікли, кабаре, дискотеки, концерти… Для виступів запрошують зірок шоу-бізнесу з різних країн.

 

Як і кожна туристична місцевість, Олюденіз має свою родзинку - параглайдінг. Це найпопулярніше в світі місце для тандемних польотів на параплані. Туристів везуть мікроавтобусом по серпантинні дорозі на гору Вabadag. Там на висоті 1800 метрів майданчик, розбігшись з якого, стрибають з парапланом. Повітря підхоплює планер і несе вас над горами і Середземним морем. «Розвага» коштує приблизно 100$, але залишає неймовірні враження.

 

 

 

 

Вінниця.info