26 жовт. 2017 12:52

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:31
Суспільство
0

60

0

Стрільба і знешкодження «злочинців» - у Вінниці Князєву показали, як готують поліцейських охорони. Фото і відео

Стрільба і знешкодження «злочинців» - у Вінниці Князєву показали, як готують поліцейських охорони. Фото і відео

 У Вінниці Князєву показали, як готують поліцейських охорони. Фото і відео 


 26 жовтня до Вінницького вищого професійного училищa Депaртaменту поліції охорони прибув голова Нацполіції України Сергій Князєв. Після вручення ключів до автомобіля Mitsubishi Outlander, посадовець подивився показові стрільби та виступи курсантів.

Спершу в тирі перед головним поліцейським збирали зброю та стріляли в мішені. Потім – на тренувальному майданчику знешкоджували умовних злочинців, які відкривали вогонь та кидали вибухову пристрої.

Сергій Князєв зазначив, що сьогодні поліція охорони не має належної матеріальної бази. Форма – застаріла, а пістолети ще радянських часів. За його словами, найближчим часом училище отримає нове екіпірування для навчань.

«Ми бачимо, що захист поліцейського охорони сьогодні не ефективний. Форма устаріла і не може гарантувати безпеку здоров’я нашого поліцейського.

Більшість зброї – це радянські зразки, але ще деякий час ми будемо їх використовувати, тому саме на ній проводимо навчання. Цього поки що досить, аби дати їм навики, щоб вони не боялися.

Ви стріляли у теплому приміщенні, за ідеальних умов. Але треба розуміти, що в житті все не так. Ви маєте не розгубитися, коли бачите реального злочинця і стріляти потрібно в дощ, сніг та при наявності сторонніх людей», - зазначив Сергій Князєв.

На останок голова Нацполіції додав: «Будете гарно вчитися – довше проживете».

Нагадаємо, що голова Нацполіції Князєв передав курсантам Вінниці Mitsubishi Outlander і комп’ютери.

 

 

Вінниця.info, фото - Вероніка Малюта

title

title