7 лют. 2023 09:52

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:55
Події
0

81

0

Суд оштрафував майстра лісу, який розорав заказник під створення місця для «приватного» полювання

Суд оштрафував майстра лісу, який розорав заказник під створення місця для «приватного» полювання

Він здійснив розорювання земельної ділянки та посів озимої пшениці на території, яку включено до складу ботанічного заказника «Урочище «Білянський ліс»


Ямпільський районний суд Вінницької області визнав винуватим майстра лісу лісогосподарського підприємства у пошкодженні об’єкта природно-заповідного фонду на території Могилів-Подільського району (ч. 1 ст. 252 КК України) та затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Згідно з умовами угоди, майстер визнає свою винуватість у тому, що він здійснив розорювання земельної ділянки та посів озимої пшениці з подальшим внесенням до ґрунту мінеральних добрив (селітри) на території, яку включено до складу ботанічного заказника загальнодержавного значення «Урочище «Білянський ліс». Це призвело до пошкодження 13,78 гектарів землі та об’єктів рослинного світу, які занесено в Червоної книги України.

Крім того, обвинувачений взяв на себе зобов’язання щодо надання викривальних показань в одному з кримінальних проваджень, досудове розслідування в якому наразі триває.

Вироком суду винуватцю призначено покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також на сьогодні триває позовна робота, спрямована на відшкодування завданих збитків та приведення пошкодженої земельної ділянки у стан, який існував до вчинення злочину.

Як писала Вінниця.info, у січні працівники ДБР повідомили про підозру майстру лісу Ямпільського лісництва ДП «Жмеринське лісове господарство», який знищив 14 гектарів екосистеми заказника державного значення на Вінниччині під створення «приватного» місця для полювання.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info