18 жовт. 2022 10:50

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:03
Події
0

51

0

Суд визнав винним жителя Жмеринського району, який побив чоловіка та вкрав у нього телефон

Суд визнав винним жителя Жмеринського району, який побив чоловіка та вкрав у нього телефон

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою


Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області визнав винуватим 30-річного жителя Жмеринського району у вчиненні злочину. Зловмисник побив чоловіка, а потім вкрав у нього телефон.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

«Прокурором доведено, що, раніше судимий за злочини проти власності чоловік, у березні 2022 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, реалізуючи умисел на протиправне заволодіння чужим майном, умисно завдав потерпілому удари від яких чоловік впав на землю та отримав тілесні ушкодження. Обвинувачений умисно, з корисливим мотивом та метою, підбурений жагою до легкої наживи, усвідомлюючи явну протиправність своїх дій, в той час, коли потерпілий знаходився на землі у лежачому стані та не міг чинити фізичний опір, відкрито заволодів його майном, діставши з кишені куртки мобільний телефон, спричинивши потерпілому матеріальної шкоди», – йдеться у повідомленні.

За результатами розгляду обвинувального акту та оцінки наданих прокурором доказів підсудного судом визнано винуватим у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 8 років 6 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info