22 груд. 2022 16:13

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:24
Суспільство
0

297

0

Світлиною із «заохочувальним» поглядом Залужного волонтерка з Вінниці представила проект ГУР та ЗСУ

Світлиною із «заохочувальним» поглядом Залужного волонтерка з Вінниці представила проект ГУР та ЗСУ

Діана Подолянчук нагороду вона отримала за участь в реалізації благодійного проекту на підтримку Сил оборони України


Волонтерка з Вінниці Діана Подолянчук на своїй сторінці опублікувала світлину Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та підписаним ним «дипломом» «Заохочувальний погляд командира (начальника)».

Як розповіла Діана Вінниця.info, нагороду вона отримала за участь в реалізації благодійного проекту на підтримку Сил оборони України.

«Характер міцніший за сталь». Це гасло нашого проекту, в рамках якого збираємо гроші на ЗСУ та родин, що постраждали від російської агресії та родинам, чиї рідні перебувають у полоні.

Кошти плануємо отримати з продажу російського танку Т-80 БВМ. Його перемістили з Мурманської області до Бєлгорода, а потім – в Україну. Біля населеного пункту Руська Лозова цей танк було підбито спецпідрозділом «Кракен» ГУР.

Танк надано для проєкту начальником Головного Управління Розвідки України, Кирилом Будановим. Потім його транспортовано на завод за сприяння Збройних Сил України, Головновкомандувача ЗСУ, Валерія Залужного. Танк порізали на шматки і зробили сувеніри. Сувеніри продаватимуть по всьому світу, а головна база продажу - у США.

Проект реалізується Україною та США», - розповіла Діана Подолянчук.

До речі, саме цей танк раніше брав участь у військовому параді на Красній Площі у Москві.

Метою благодійного проекту є бажання показати, як шматок металу, який приїхав, щоб знищувати Україну, переробляється та допомагає українському народові.

«На сьогоднішній день вже виготовлені перші сувеніри, які будуть подаровані амбасадорам проекту», - повідомила волонтерка.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото - Діани Подолянчук