18 верес. 2023 08:00

Останнє оновлення  
18 верес. 2023 08:00
Війна
0

174

0

Сили оборони повернули населений пункт Кліщіївка під контроль України

Сили оборони повернули населений пункт Кліщіївка під контроль України

Населений пункт Кліщіївка (Донецька область, біля Бахмута) остаточно звільнений від російських загарбників силами 80-ої окремої десантно-штурмової бригади,  5 окремої штурмової бригади, Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». Про це повідомили у 80 ОДШБ.


«Противник постійно намагається завдати максимальної шкоди нашим воїнам та працює зі всіх можливих засобів вогневого ураження. Щиро дякуємо волонтерам та волонтерським організаціям, які є надійним тилом для нас! Подяка за постійну допомогу та підтримку! Ми стоїмо міцно! Адже це наша земля! Слава Захисникам України! Слава Україні!», - йдеться в повідомленні.Факт звільнення населеного пункту 17 вересня 2023 року підтвердив і президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

«Хочу подякувати. Усім, хто захищає небо нашої держави. Нашим льотчикам та інженерам Повітряних сил, воїнам мобільних вогневих груп, усім нашим зенітникам. Дякую, що постійно збільшуєте число збитих російських ракет та дронів, а отже, й кількість врятованих наших людей, нашої інфраструктури. Дякую, воїни!

І всім, хто зараз на передовій. Кожній бригаді. Від Купʼянська до Лівобережжя Херсонщини, від Бахмутського напрямку до кожної української позиції на нулі на півдні нашої держави. Я дякую вам, хлопці, за міцність!

А особливо відзначу сьогодні воїнів, які крок за кроком повертають Україні своє саме в районі Бахмута. 80-та бригада ДШВ, 5-та окрема штурмова бригада, славетна 95-та й Обʼєднана штурмова бригада Національної поліції «Лють». Кліщіївка! Молодці!», - заявив президент.


Вінниця.infoфото на головній – ілюстративна