23 лют. 2023 14:51

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:55
Події
0

55

0

Сили оборони сьогодні збили ворожий безпілотник на Київщині, а в рф розбився Су-25

Сили оборони сьогодні збили ворожий безпілотник на Київщині, а в рф розбився Су-25

Внаслідок успішної роботи повітряної оборони БПЛА-розвідник було збито.


Сьогодні, 23 лютого 2023 року, у Київській області з 11.11 до 12.07 год тривала повітряна тривога, яка розпочалася через проліт ворожого безпілотника. Внаслідок успішної роботи повітряної оборони БПЛА-розвідник було збито.

Про це повідомив речник Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Звичайний день у воюючій країні. На Київщину навідався розвідувальний безпілотник. Повітряні сили відпрацювали. Відпрацювали успішно. Приземлили його. Будуть вже дивитись на суходолі, що це був за БПЛА, якого він типу. Очевидно, що це розвідник, який намагався щось вивідати», - повідомив Юрій Ігнат.

Також Юрій Ігнат розповів про те, як готуються оборонці України до річниці повномасштабної війни.

«Всі чекають якихось прогнозів. Але давати їх не можна. Так, всі готуються до будь-яких дій ворога. Та насправді, ми вже давно готові, ми завжди були готові до відбиття повітряного нападу, навіть на початку цієї війни. Тому що як знаєте, по повітряних силах було завдано найперших ударів. Але повітряні сили витримали ці удари. Відновили свою боєздатність і почали нищити ворога з перших днів російської агресії.

Тож, чи готові ми зараз? Так, безумовно готові, готові ще краще і ще сильніше. Є бойовий досвід, який підкріплений підтримкою західних партнерів», - повідомив військовий.

Крім того, він додав, що сьогодні ворог сам себе «привітав» з «23 фєвраля».

«Військово-космічні сили рф сьогодні втратили штурмовик СУ-25, який розбився в Бєлгородській області, тому вітаємо їх із цим також», - повідомив Юрій Інат.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info