22 листоп. 2022 17:53

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:39
Суспільство
0

88

0

Сили тероборони Вінниччини показали, як працюють військові сапери

Сили тероборони Вінниччини показали, як працюють військові сапери

Мінування - один з найнебезпечніших наслідків війни


Мінування - один з найнебезпечніших наслідків війни: мирні жителі на звільнених територіях регулярно підриваються на снарядах. Аби знешкодити небезпечні предмети, які агресор залишає після себе в полях, лісах та на дорогах,українські сапери тренуються постійно.

Військовослужбовці окремого підрозділу Сил територіальної оборони Вінниччини показали на відео як виконують роботи із замінування та розмінування територій. Та розповіли про всі складнощі такої роботи.

«Сьогодні в нас було завдання – це мінування дороги при відступу нашої частини. На даний момент ми можемо продемонструвати роботу зі всіма мінно-інженерними боєприпасами, які є на озброєнні нашої армії. Ми закладаємо ТМ – 62 ПЗ. ПЗ - це пластиковий корпус, міна обсипається землею, тому що через 3- 4 дні, якщо ми це не зробимо, її буде видно» - зазначає військовослужбовець територіальної оборони Вінниччини з позивним Чіп.

Місця, де закопують міни ретельно маскують.

«Береться пуста резина і зверху легесенько накатується протектор, для додаткового масування. В лісі замасковуємо листками, гілками на дорозі асфальтній - це може бути шлаг – баун, або можуть встановлюватися автомобільні шини», - зазначає військовослужбовець територіальної оборони Вінниччини.

Кожну встановлену міну військові відмічають синім кольором на картах в своєму планшеті.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info