10 лют. 2023 13:15

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

100

0

Система протиповітряної оборони спрацювала успішно – Ігнат

Система протиповітряної оборони спрацювала успішно – Ігнат

Нагадаємо, сьогодні дві крилаті ракети перетнули кордон з країнами НАТО


Система протиповітряної оборони успішно відпрацювала по повітряних цілях під час масованої атаки росіян по Україні 10 лютого.

Про це повідомив речник Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Командувач Повітряних Сил Микола Олещук вже доповів Головнокомандувачу, скільки було запущено, скільки збито. Тому очікуємо результатів, щоб дані всі були узагальнені. Забігаючи наперед, скажу, що Повітряні Сили відпрацювали, як завжди, успішно.

Противник почав атакувати з ночі, як завжди, «шахедами», промацуючи слабкі місця протиповітряної оборони. Крім «шахедів» було випущено 6 крилатих ракет «Калібр», п’ятьних було збито. Також збито 5 з 7 «шахедів».

Далі продовжились ракетні атаки по всій території України – з літаків стратегічної авіації, з кораблів у Чорному морі були запущені крилаті ракети повітряного та морського базування. Три кораблі було залучено – ракетний катер, фрегат та підводний човен, а також до 8 літаків стратегічної авіації Ту-95. Волгодонськ та Каспій – традиційні місця запуску цих крилатих ракет. Протиповітряна оборона відпрацювала, всі Сили оборони взяли у цьому участь. Зараз очікуємо результатів які в нас сьогодні є», - розповів Юрій Ігнат.

Нагадаємо, сьогодні дві крилаті ракети перетнули кордон з країнами НАТО. Орієнтовно о 10:33 ці ракети перетнули повітряний простір Румунії.

Українськими оборонцями ці ракети не збивались – уточнив Юрій Ігнат.

Як відомо вночі на Вінницькому напрямку збито дрон-камікадзе.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

title