23 верес. 2022 14:27

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:07
Суспільство
0

41

0

Трьом вінницьким лікарням передали обладнання на майже пів мільйона гривень

Трьом вінницьким лікарням передали обладнання на майже пів мільйона гривень

Обласна військова адміністрація протягом багатьох років підтримує проведення акції «Серце до серця»


Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, обласна дитяча інфекційна лікарня та Центр матері і дитини у Вінниці отримали обладнання для неонатологічних відділень. Це стало можливим, завдяки співпраці обласної військової адміністрації з ВБФ «Серце до серця», в рамках реалізації 16-ї Всеукраїнської благодійної акції, що проходила під гаслом «Здорові немовлята!»

«Новонароджені діти потребують особливого догляду та безпеки. Саме від того, як ми забезпечимо своєчасну діагностику передчасно народженим дітям або дітям з різними патологіями та хворобами, залежить, яким буде здоров’я населення нашої країни», - підкреслила під час зустрічі Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

Обласна військова адміністрація протягом багатьох років підтримує проведення акції «Серце до серця». Всього за 15 років у Вінницькій області було зібрано майже 5,5 млн. гривень. Вже декілька років поспіль Вінниччина входить в трійку лідерів за обсягом зібраних коштів. Сума, яку зібрали за 2021 рік, становить 404 765,85 грн.

В 2022 році війна не дала змоги зібрати кошти, проте завдяки вже зібраній сумі, закуплене обладнання:

- одноканальний шприцевий насос М300 - (6 шт).

- двоканальний шприцевий насос М500 - (8 шт).

Це обладнання передали неонатологічним відділенням:

⁃ Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні (3 - М500, 2 - М300);

⁃ Вінницькій обласній дитячій клінічній інфекційній лікарні (3 - М500, 2 - М300);

Вінницькій міській клінічній лікарні «Центр матері і дитини» (2 - М500, 2 - М300).

Василь Паненко – керівник Вінницької обласної дитячої клінічої лікарні,отримавши обладнання, зазначив: «Щороку ми отримуємо в рамках «Серце до серця» вкрай необхідне для наших маленьких пацієнтів медичне обладнання. Зокрема, для дітей із пониженим слухом, дітей у відділенні реанімації, пацієнтів з кардіологічною патологією. Обладнання, яке ми отримали сьогодні, буде використовуватися для дітей з неонатальних відділень. Його дія полягає в тому, щоб максимально точно дозувати ліки, практично до міліграмів - у певній дозі та в певний час. Для наших маленьких пацієнтів це дуже важливо».

Наталя Заболотна акцентувала, що акція під гаслом «Здорові немовлята!», проходила у кожному районі, у кожній територіальній громаді.

«Потурбуватись про безпеку та здоров’я малюків, зробивши благодійний внесок – це те найменше, що ми, дорослі, можемо зробити на шляху допомоги дітям,- підкреслила посадовиця. - У нас до акцій фонду «Серце до серця»залучена абсолютно вся молодь завдяки тому, що є розпорядження керівника ОВА і це дозволяє на високому адміністративному рівні проводити акцію. В перший рік, коли ми долучилися,було зібрано більше 250 тис. грн, потім 500 тис, потім 700 тис. Тож в середньому, Вінницька область збирає коштів у межах пів мільйона гривень».


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info