27 листоп. 2022 11:09

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Суспільство
0

104

0

Триває відновлення енергосистеми в Україні, в тому числі на Вінниччині, після сьомої атаки росіян

Триває відновлення енергосистеми в Україні, в тому числі на Вінниччині, після сьомої атаки росіян

Станом на 11:00 виробники електроенергії покривають майже 80% потреб споживання, яке поступово зростає через похолодання. З цих 80% критична інфраструктура споживає лише близько 10%, решта електроенергії використовується для електропостачання споживачів.


Станом на 11:00 виробники електроенергії покривають майже 80% потреб споживання, яке поступово зростає через похолодання. З цих 80% критична інфраструктура споживає лише близько 10%, решта електроенергії використовується для електропостачання споживачів. За таких умов оператори систем розподілу (обленерго) мають всі можливості рівномірно чергувати обмеження споживачів.

Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

Режим обмеження споживання продовжує діяти через дефіцит потужності, який наразі складає близько 20%.

«Звертаємо увагу, що «Укренерго» доводить до обленерго ліміти споживання по кожній області, перевищувати який не можна. Обленерго самостійно визначає види відключень - аварійні чи планові – і безпосередньо їх застосовує.

Нагадуємо, що сьогодні кожен українець, в будинок якого повернулось світло, може допомогти швидше повернути його іншим, ощадливо використовуючи електроенергію. Це дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, які ускладнюються з кожною наступною ракетною атакою», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: В "Вінницяобленерго" повідомили про обмеження електропостачання на 27 листопада.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ілюстративне