14 листоп. 2023 14:27

Останнє оновлення  
14 листоп. 2023 17:59

3 хвилини читання

Культура
0

691

0

«Ціаністий калій з молоком чи без?»: у Вінниці відбудеться довгоочікувана прем’єра вистави

«Ціаністий калій з молоком чи без?»: у Вінниці відбудеться довгоочікувана прем’єра вистави

Для фахівців та поціновувачів театрального мистецтва відбудеться прем’єра вистави «Ціаністий калій з молоком чи без?»


В середу, 15 листопада, у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського презентують провокаційну, яскраву виставу у стилі black comedy – «Ціаністий калій з молоком чи без?». Генеральну репетицію відвідала журналістка Вінниця.info.

Пєса розповідає пригоди іспанської родини, які стались напередодні Дня всіх святих. Троє родичок різних поколінь вирішують отруїти свого 92-річного дідуся, який давно вже став для них важким тягарем. Проте під час підготовки до підступної справи до маєтку навідується племінник зі столичною пасією та заявляє, що вони одружуються. Але ж кава з ціаністим калієм уже зварена…


Твір був написаний іспанським драматургом Хуаном Хосе Алонсо Мільяном ще у далекому 1963 році. Декорації, грим, музика – в усіх деталях збережено химерний готичний стиль. П’єсу не лише переклали українською, але і зробили сучасною: зі сцени лунали жарти про «кацапів» і алюзії на сучасні «меми». Це, в тому числі, і доробки самих акторів, каже режисер-постановник «Ціаністого калію» Григорій Сиротюк.

«Звичайно, події цієї вистави відбувається в наші часи, ми адаптували її під наші реалії, були певні акторські «знахідки». Я давно знайшов цю п’єсу, ми планували її поставити, напевно, вже років пять. Просто зараз прийшов час, і десь з серпня ми почали працювати над твором. Сподіваємось, завтра буде успішна прем’єра», - розповідає Григорій Сиротюк.


Чим закінчилась ця дивовижна історія, глядачі зможуть дізнатись вже завтра, 15 листопада, о 18:00. Квитки можна придбати на касі або онлайн.
Вінниця.info