12 груд. 2022 14:28

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:30
Культура
0

104

0

У червоному корпусі університету Шевченка відкрили виставку народного художника з Вінниці

У червоному корпусі університету Шевченка відкрили виставку народного художника з Вінниці

В галереї головного корпусу Київського національного університету ім. Шевченка відкрили виставку творів народного художника з Вінниці – Володимира Козюка


В галереї головного корпусу Київського національного університету ім. Шевченка відкрили виставку творів народного художника з Вінниці – Володимира Козюка. Виставка «Код Нації» триватиме кілька місяців.

Про це повідомили на сторінці університету.

Також презентовано каталогу проекту «Фарби полум’я сердець», у якому провідні митці України та 55 країн світу об’єдналися на підтримку України.

Усі зароблені кошти з продажу каталогу підуть на благодійну допомогу Київському Національному Університету імені Тараса Шевченка, який постраждав під час війни України з росією у наслідок путінського ракетного обстрілу.

«Виставка представляє моє бачення спочатку як внутрішнього стану через абстракцію, а потім виявлення себе через усвідомлення свого єства, хто ти є, куди ти йдеш, звідки ти, та що несеш, через усі культури, які були на території України: Трипілля, скіфи, сармати, анти, слов’яни, римська культура та інші, а також відображає асиміляція культур у сьогоденні через взаємодію з вишивкою, керамікою, писанкарством тощо.

Фактично ми можемо говорити про новий вид мистецтва «Art through the awareness», як такого. У роботах використані елементи культурного надбання України, а також окремі твори та елементи праць різних об’єднань та митців. Наразі навколо цієї ідеї об’єднуються потужні творчі люди, щоб разом змінити світ і хід розвитку мистецтва у світі»,написав у себе на сторінці Володимир Козюк.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Володимира Козюка