4 листоп. 2022 17:05

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:49
Суспільство
0

134

0

У двох громадах на Вінниччині запрацювали поліцейські станції

У двох громадах на Вінниччині запрацювали поліцейські станції

4 листопада в Іванівській та Турбівській територіальних громадах на Вінниччині запрацювали поліцейські станції


4 листопада в Іванівській та Турбівській територіальних громадах на Вінниччині запрацювали поліцейські станції. Відтепер правопорядком у 19 населених пунктах з 18 тисячами жителів опікуватимуться троє місцевих «шерифів».

Про це повідомили у поліції Вінниччини.

Поліцейські Руслан Міщенко, Сергій Попик та Ігор Коршевнюк виявили бажання зайняти відповідальні посади, взяли участь у конкурсі та успішно пройшли всі етапи. Після завершення навчання правоохоронців представили у статусі поліцейських офіцерів громади.

75-та поліцейська станція, в якій працюватиме майор поліції Руслан Міщенко, розташована по вул. Миру, 3 с. Уладівка Іванівської ТГ у Хмільницькому районі. Для ефективного обслуговування семи населених пунктів громада придбала для свого «шерифа» автомобіль HAVAL.

Дві автівки Renault Duster придбано Національною поліцією для офіцерів Турбівської територіальної громади. Капітан поліції Сергій Попик та старший лейтенант поліції Ігор Коршевнюк відтепер «шерифи» 76-ї поліцейської станції, яка розташована за адресою: Вінницький район, смт Турбів, вул. Миру, 147 А.

Приміщення для роботи поліцейських в цих громадах були збудовані ще у 2018 році, однак за відсутності офіцерів громади функціонували як опорні пункти. Відтепер, у відремонтованих поліцейських станціях відповідно до стандартів ICITAP, «шерифи» житимуть і працюватимуть 24/7 заради безпеки і комфорту мешканців увірених їм територій. Щиро переконані, що новопризначені поліцейські офіцери повністю виправдають отриманий від громади «кредит» довіри.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції