16 січ. 2023 15:02

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:16
Суспільство
0

76

0

У містах і селах Вінниччини колядники збирали гроші на авто для 59-ї бригади

У містах і селах Вінниччини колядники збирали гроші на авто для 59-ї бригади

Жителі трьох сіл, які співають у церковному хорі, наколядували 82 тисячі гривень


На Вінниччині, колядники з Барської громади вирішили допомогти воїнам, що на передовій захищають країну. Від хати до хати, із різдвяною зіркою вони ходили і збирали кошти на купівлю автомобіля для 59-ї бригади. Долучилися до збору, як і дорослі, так і діти. Дорослим колядникам вдалося зібрати 82 тисячі гривень, а от діти передали 21 510 гривень.

«Ми допомагаємо воїнам ще з початку АТО 2014 року. Не припиняючи їздимо до наших бійців. В містечку Бар є команда підприємців і заможних людей, які постійно донатять кошти на ЗСУ. Також за час повномасштабного вторгнення Росії, звичайні люди активно допомагають. Жителі трьох сіл, які співають у церковному хорі, наколядували 82 тисячі гривень. Ці кошти вони передали на купівлю автомобіля. Раніше вони збирали кошти із колядок на церкву, а зараз на ЗСУ.

Також діти села Митки теж долучилися до збору коштів на купівлю автівки для воїнів. За ці святкові дні вони наколядували 21 510 гривень. До речі, батько трьох наших юних колядників зараз на передовій, ще й в тому підрозділі, куди ми плануємо передати авто. Вони вирішили допомогти татові і його побратимам. Серце наповнюється гордістю за наше молоде покоління, такий народ не вдасться нікому зламати чи підкорити», - розповідає Вінниця.info Сергій Маковецький, керівник ГО «Об'єднання волонтерів та учасників бойових дій у Вінницькій області».

За словами Сергія, автівку планують передати підрозділу 59-ої бригади, командиром якого є житель Бару. Він сам офіцер, має чималий бойовий досвід, був у миротворчих місіях в Іраку.

«До нас звернувся командир мотострілкової роти, наш земляк. Він зі своїм підрозділом зараз знаходиться на передовій. Нашим воїнам конче необхідний «залізний кінь» для виконання бойових завдань та евакуації. Зараз в Європі важко віднайти вживану автівку в хоршому стані і недорого. Тож, ми нині в пошуках. Коли ми переганяємо автомобіль передаємо в наше СТО, щоб на передову відправити її в справному і хорошому стані. Сподіваємося найближчим часом її пригнати. Працюємо задля нашої перемоги», - говорить Сергій Маковецький.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info