21 верес. 2022 15:40

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:08
Суспільство
0

76

0

У селі Могилів-Подільського району відкрилась поліцейська станція

У селі Могилів-Подільського району відкрилась поліцейська станція

Вона обслуговуватиме 5 сіл, де проживає понад 6 тисяч людей


21 вересня у селі Северинівка Могилів-Подільського району відкрилась поліцейська станція. Вона обслуговуватиме 5 сіл, де проживає понад 6 тисяч людей. Це уже 57 поліцейська станція, яку відкрили в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

У Северинівці Могилів-Подільського району відкрилась поліцейська станція

Меморандум про співпрацю поліції з громадою підписано ще на початку лютого, але реалізацію його зобов’язань через воєнні дії в Україні довелось відтермінувати.

Тут працюватиме досвідчений поліцейський офіцер громади капітан поліції Сергій Трубач, який успішно закінчив навчання ще у 2021 році. Сьогодні він отримав службовий автомобіль, придбаний Нацполіцією України.

«Поліцейські Вінниччини продовжують працювати в посиленому режимі, оберігати та захищати громадян. Безпека — це основне завдання в роботі поліції, а відкрита станція та служба офіцера громади, без сумніву, буде важливим елементом для її забезпечення. Щиро вдячний громаді за підтримку наших ініціатив та участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», – сказав Іван Іщенко, вручаючи Подяку Головного управління НП очільнику Ямпільської міської територіальної громади.

Станція знаходиться за адресою: Могилів-Подільський район, с. Северинівка, вул. Центральна, 17.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції Вінниччини