8 трав. 2023 17:25

Останнє оновлення  
8 трав. 2023 17:32

4 хвилини читання

Суспільство
0

927

0

У середмісті Вінниці на пляжі оселилась пара чорних лебедів. Фото і відео

У середмісті Вінниці на пляжі оселилась пара чорних лебедів. Фото і відео

Людей птахи не бояться та підходять за смаколиками


У Вінниці біля річки Південний Буг на пляжі «Гонти» оселилась пара чорних лебедів. З’явились вони там буквально кілька днів тому. Місцеві жителі приходять зробити з ними селфі та пригостити смаколиками. Людей птахи не бояться. Підходять практично впритул, дозволяють з собою фотографуватися.

«З дочкою Аріною ми прийшли на пляж два дні тому і були просто вражені, коли біля качок побачили не просто лебедів, а чорних лебедів. Я раніше бачив у дикій природі таких птахів, але не у Вінницькому регіоні. Мені це здалося дуже дивним. Тож, з дочкою ми пішли роздивитися гостей Південного Бугу ближче. А далі нас чекав ще один сюрприз. Птахи вийшли на берег та дозволили до себе підійти. Я чув, що лебеді люблять їсти листя кульбаб. Аріна його нарвала та пригостила птахів. Практично з руки у неї їли. Але, коли доня намагалась погладити одного, почали шипіти. Наступного дня ми знову прийшли на річку, парочка знову нас зустріла. Ми були раді цій зустрічі. Бачили, що хтось накришив їм хліба. Але я своїй дитині пояснив, що такі смаколики не для такого виду птахів. Тому мала нарвала їм листя кульбаб знову», - розповів вінничанин Юрій.Відомо, що пара чорних лебедів у Вінниці мешкає у Подільському зоопарку. Нещодавно у них з’явились пташенята. Там редакцію повідомили, що їх птахи знаходяться на місці.

«Знаєте, що я думаю, ці лебеді до нас прилетіли з тих регіонів, де нині йдуть активні бойові дії. З Південної частини України. Може, й навіть, з якого зоопарку. Бо вони дійсно не бояться людей. Подібне бачу вперше», - зауважує літня жінка, фотографує лебедів на кнопковий телефон.

За версією пана Андрія, чорні лебеді на пляжі «Гонти» тимчасово.

«Може ж бути таке, що вони тут зупинилися перепочити. А потім полетять далі, на якесь водосховище. До прикладу - Ладижинське», - зауважує чоловік.За даними Вікіпедії, чорний лебідь — птах із роду лебедів (Cygnus) родини качиних (Anatidae). До XVIII століття не був відомий науці.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі –https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

 

Lebedi_1

У середмісті Вінниці на пляжі оселилась пара чорних лебедів

Більше фото