31 жовт. 2022 15:05

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:51
Суспільство
0

85

0

У школах Тростянецької громади працюватимуть вихователі з безпеки

У школах Тростянецької громади працюватимуть вихователі з безпеки

Проект запровадили, щоб допомогти вчителям підтримувати безпеку в школах


У школах Тростянецької громади почнуть працювати вихователі з безпеки. Це ініціатива Міністерства внутрішніх справ України. Проект запровадили, щоб допомогти вчителям підтримувати безпеку в школах.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

Вихователь безпеки – хто це?

Це цивільна особа, яка пройде відбір і навчання. Основними завданнями «вихователів безпеки» є виявлення і припинення правопорушень у межах навчального закладу, а також участь у превентивних заходах і внесення пропозицій щодо посилення безпечного освітнього середовища.

За словами Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної, створення безпечного дитячого середовища має бути як ніколи в пріоритеті як органів місцевого самоврядування, так і органів державної влади.

«Вихователь безпеки» навчатиме дітей та підлітків заходам пожежної безпеки, правилам дорожнього руху, та навичкам безпечної життєдіяльності як під час навчання, так і в побуті.

Весь процес навчання дітей буде відбуватися у тісній співпраці з поліцейськими та рятувальниками. До організації проекту долучилися 16 громад у п’яти областях. Уже підготовлено 17 спеціалістів, які пройшли 4-тижневе навчання у Національній академії внутрішніх справ, і працюють у 49 закладах освіти, – зазначає Наталя Заболотна.

Довідка.

Проект «Вихователь безпеки» реалізовується за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України, освітнім омбудсменом України, Асоціацією міст України, Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Дитячим фондом ООН (UNICEF) та власне громадами.

Нагадаємо, проект «Вихователь безпеки» на Вінниччині стартував взимку. До його реалізації першою долучилася Жмеринська територіальна громада.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької ОВА