13 квіт. 2017 16:53

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:31
Афіша Вінниці
0

73

0

У травні «Дизель Шоу» привезе до Вінниці смішну весну

У травні «Дизель Шоу» привезе до Вінниці смішну весну

 26 травня «ДИЗЕЛЬ ШОУ» привезуть у Вінницю смішну весну


 Сміятися і грітися після зими цьогоріч Вінниця буде разом з улюбленими гумористами «ДИЗЕЛЬ ШОУ».

26 травня о 20.00 у Будинку офіцерів Вінницю чекає карколомна програма «Весна Смішна», у якій глядачі побачать всі найкращі нові і актуальні номери, а також кілька найпопулярніших номерів від «ДИЗЕЛЬ ШОУ».

Весну у Вінницю поспішають привезти улюблені актори: Єгор Крутоголов, Марина Поплавська, Євген Сморигін, Яна Глущенко, Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Євген Гашенко і Олег Іваниця – які вже сколихнули всю Україну своєю новою весняною програмою.

Саме «ДИЗЕЛЬ ШОУ» сьогодні фаворити українського гумору. «Дизелі» настільки стрімко скорили серця глядачів, що тепер їх називають не просто «відкриттям і проривом у жанрі гумору», а справжніми гуру радості і найкращими майстрами веселощів! 

Їхні неймовірні концертні програми і скетч-шоу «На трьох» на каналі ICTV щоп’ятниці збирають мільйони глядачів біля екранів. Їхні номери завжди неочікувані, акторська гра і вміння перевтілюватися вражає, а гумор настільки яскравий, непередбачуваний, влучний, добрий і – що головне! – абсолютно позбавлений політики, що українці з насолодою дивляться його всією родиною.

«ДИЗЕЛЬ ШОУ»- це не звичайні концерти. Це свято для всіх і кожного! Саме та грандіозна подія, повна блискавичних жартів і пісень, веселих розіграшів та інтерактивів, спогади про яку вас будуть зігрівати ще дуже-дуже довго.

Будучи легендарними зірками КВНу, виконавцями провідних ролей у популярних серіалах і кінострічках, у житті актори «ДИЗЕЛЬ ШОУ» залишаються відкритими до кожного глядача. У автографах і селфі не відмовляють нікому, адже все, що вони роблять – заради глядачів, їхніх посмішок і щасливих обличь.

Не пропустіть 26 травня нову концертну програму «ДИЗЕЛЬ ШОУ» у Вінниці! 

Приходьте на концерт всією родиною і разом насолоджуйтеся якісним гумором від найкращих гумористів країни! 

Вартість квитків – від 150 до 550 гривень.

Квитки можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, у касах театру Садовського, Будинку офіцерів, «Магігранду», «Петроцентру» і за телефонами безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Партнер туру «Весна смішна» - rozetka.ua

Пригощає ресторан «Тифліс».

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

title

title

title