17 січ. 2017 13:38

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:31
Суспільство
0

67

0

У центрі Вінниці оселилася пара диких кабанів, їм подобається гуляти по льоду біля рибалок

У центрі Вінниці оселилася пара диких кабанів, їм подобається гуляти по льоду біля рибалок

Рибалки звикли до диких кабанів, не лякаються


У Вінниці в одному з приватних будинків, що у мікрорайоні П'ятничани, місцеві жителі завели пару диких кабанів. Тврини прогулюються біля Південного Бугу, що практично в центрі міста.

«Не бійтеся, вони практично ручні. У мене вони від народження. Я мисливець. Приніс свинок прямо з лісу. Це дві дівчинки. Звати Машка та Дашка. Їм по року. Різати їх не буду. А навпаки, буду розводити. Навіть знаю, де є дикий кабан, ну, я про хлопчика, якщо ви зрозуміли», - розповідає власник диких кабанів Олег.

Чоловік виводить диких кабанів гуляти неподалік свого будинку, який межує з берегом річки Південний Буг. У зимовий період тут багато рибалок.

«Спочатку, очам своїм не повірив. Ну як таке може бути, коли ти прийшов на рибалку, а потрапив на полювання. Звідки можуть взятися дикі кабани прямо у центрі міста. Вже злякався, що дуже погано все у лісі, що тварини тікають до людей. Але потім вже дізнався, що це приручені свинки. Вони милі та веселі. Часто до нас підбігають подивитися, чи клює. Я їх не торкаюся, тільки розмовляю. Бо можуть вкусити, вони ж дикі, як не крути», - каже рибалка Олексій.  

Вінниця.info

title