20 берез. 2023 12:31

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Місто
0

113

0

У центрі Вінниці поставили паркан біля вежі. Фото

У центрі Вінниці поставили паркан біля вежі. Фото

Планують проводити пошукові дослідження


У центрі Вінниці на території Європейської площі встановлюють паркан навколо колишнього меморіалу слави і «вічного вогню». Там планують проводити пошукові дослідження, де за архівними даними, наявні місця поховань 1920-1975 рр.

Пошуково-ексгумаційні роботи проводитиме спеціалізована організація, а поки комунальники завершують огородження території тимчасовим парканом.

Нагадаємо, у травні минулого року з площі Європейської прибрали скульптурну композицію з будьонівцем, червоногвардійцям та червоноармійцем. Пізніше були демонтовані бетонні стели, на яких знаходились плити з викарбуваними іменами полеглих у Другій світовій війні - вони будуть встановлені на гранітних колонах на вулиці Київській.

Наприкінці минулого року виконком вніс зміни до «Програми археологічних досліджень на території населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської територіальної громади, на 2022-2024 роки». Рішення затвердили на сесії міської ради в кінці року. Про те де і за які кошти у Вінниці планують проводитимуть археологічні дослідження та пошукові роботи на Соборній і на Європейській площі читайте тут.

Зазначимо також, що в рамках робіт на Європейської площі композицію пам’яті «Небесної сотні та Героїв АТО» перенесли зі скверу біля Вежі на площу Тараса Шевченка.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Більше фото