28 лют. 2023 13:33

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:57
Здоров‎’‎я
0

129

0

У Великобританії з’являться нові лікарські засоби від «Фармак»

У Великобританії з’являться нові лікарські засоби від «Фармак»

Фармацевтична компанія «Фармак», розширила лінійку власної продукції, що реалізується на ринку Великобританії.


Найбільший український виробник та експортер лікарських засобів, фармацевтична компанія «Фармак», розширила лінійку власної продукції, що реалізується на ринку Великобританії.

У результаті успішного проходження перевірок британських контролюючих органів, що тривали більше року, українська компанія зареєструвала два нові продукти, які тепер будуть продаватися у Великобританії. Це лікарський препарат, що використовують під час проведення МРТ (прим.: магнітно-резонансній томографії) та лікарський засіб для зупинки кровотечі.

Проведення досліджень у лабораторії «Фармак»

«Ми представили британському ринку серйозні лікарські препарати та вже маємо велике замовлення на їх постачання протягом двох років. Наразі ми співпрацюємо з локальними партнерами по всьому світу, які відслідковують потреби ринку в своєму регіоні, та аналізують, з якими препаратами «Фармак» може найбільш успішно конкурувати в певній країні. Цей підхід допомагає трансформувати нашу українську компанію в міжнародну. Та продемонструвати світу потенціал української фармацевтики в цілому», — зазначає виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

Виготовлення лікарських засобів на заводі «Фармак» у місті Київ

Під час війни компанія першочергово задовольняє внутрішній попит українських пацієнтів, армії та шпиталей, а лише потім готує продукцію на експорт.

У 2022 році «Фармак» відвантажив понад 240 різновидів продукції у 38 країн світу. Лікарські засоби українського виробника продаються в країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії.

У 2021 році «Фармак» відкрив представництво у В’єтнамі та офіс у Об’єднаних Арабських Еміратах. Також компанія планує у 2024 році відкрити новий завод у Барселоні. Крім самого виробництва в Іспанії планується відкриття мультифункціонального лабораторного комплексу з R&D-центром для розробки і тестування нових лікарських засобів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info