15 черв. 2017 13:16

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:36
Місто
0

203

0

У Вінниці біля 30-ї школи будують новий стадіон з футбольним полем

У Вінниці біля 30-ї школи будують новий стадіон з футбольним полем

 У Вінниці біля 30-ї школи будують новий стадіон з футбольним полем 


 У Вінниці біля 30-ї школи будують стадіон з міні-футбольним полем. Будівництво ведеться за рахунок інвесторів та триває в дві черги. Спочатку спорудили баскетбольний, волейбольний майданчики, встановили тренажери, зараз приступили до будівництва стадіону з міні-футбольним полем. Спортивне ядро обійдеться інвесторам в 5,5 млн. гривень. Завершити роботи повинні до 1-го вересня.

«Стадіон будується за кошти інвестора «Вінницябуд», в рамках інвестиційної угоди. Це друга черга будівництва. Першу чергу минулого року зробила інша будівельна компанія (стадіон для волейболу, баскетболу, спортивний майданчик). В цьому році зроблять міні-футбольне поле з трибуною, біговою доріжкою. Також буде роздягальня. Територію огородять 4-метровим парканом. Інвестор бере на себе зобов’язання виконати роботи до 1-го вересня цього року. Загальна сума інвестицій 5,5 млн. гривень – це кошти інвестора», - повідомив під час виїзної наради 15 червня повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Сьогодні під час огляду будівельного майданчика, вирішили внесли корегування в проект, яким передбачено зробити і освітлення.

«Є стандарти однакові для всіх. Освітлення повинно бути на всіх стадіонах. Це в першу чергу задля громадської безпеки. Додайте в проект освітлення», - звернувся до представника інвестора міський голова.

Керівники школи повинні забезпечити належне утримання спортивного ядра. Це стосується охорони та прибирання території.

Вінниця.info