30 січ. 2017 10:45

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:42
Суспільство
0

234

0

У Вінниці бійці АТО вийшли з пікетом на підтримку «Грача»

У Вінниці бійці АТО вийшли з пікетом на підтримку «Грача»

 Після півгодинного зібрання керівники волонтерських спілок і громадських організацій прийшли висновку, що всі конфлікти потрібно вирішувати за «круглим» столом


 27 січня в соцмережах з’явилося відео, як начальник відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Андрій Грачов штовхнув протестувальника під стінами мерії. Причиною агресивних дій чиновника стали численні образи на адресу захисників. Чиновник і сам ніс службу на «пекельному» Сході.

За кілька днів в місті почали говорити про підготовку акції щодо звільнення Грачова з посади. Аби не допустити цього, 30 січня його побратими прийшли під стіни обласної ради. Зібралися близько 50 осіб, серед яких бійці АТО, волонтери і громадські активісти. Прийшов і товариш Андрія відомий лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк.

«Подібні образи просто недопустимі. Одна справа, якийсь безвинний вислів «дурак» чи ще щось, але обізвати хлопців «халуями»… Зрозумійте, це просто накопилося… Сукупність фраз, починаючи «тітушками», образ було безліч. До того ж, дуже нецензурних в Інтернеті  - на букву «п» і закінчується на «с». Ніхто не розуміє, навіщо це. Все дуже схоже на якусь політтехнологію.

Кращого чиновника, як «Грач», я не бачив. Він робить свою роботу практично цілодобово. Нам сказали, що будуть намагатися провести акцію по його звільненню», - говорить побратим Андрія Леонід Гуменний.

Після півгодинного зібрання керівники волонтерських спілок і громадських організацій прийшли висновку, що всі конфлікти потрібно вирішувати не пікетами, а за «круглим» столом.

«Голови спілок волонтерів і громадські організації вирішили зібратися через пару деньків з протестуючими: хто за, а хто проти «Грача». Зробимо спільну заяву і вирішимо це питання.

Не допустимо, щоб хтось розхитував ситуацію на Вінниччині. У нас немає однієї і другої сторони, є громада, яка має разом вирішити якусь проблему», - сказав голова Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський.

Як ми раніше повідомляли, Андрій Грачов ніс службу в «гарячих» точках східного рубежу країни.

Йому також вдалося першим в Україні добитися компенсації і присвоєння статусу для 2 сімей загиблих в АТО добровольців.

Леонід Гуменний

Вінниця.info