30 лип. 2010 17:38

Останнє оновлення  
9 берез. 2023 20:04
Місто
0

28

0

У Вінниці для унікального трамваю шукають стюардес

У Вінниці для унікального трамваю шукають стюардес

…та назву

 


Відділ сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради оголошує конкурс стюардес-гідів, які будуть проводити екскурсії в унікальному трамваї.

Про це повідомив начальник Відділу сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради Руслан Анфілов.

За його словами, до початку вересня один із швейцарських трамваїв, які працюють у Вінниці, буде перетворено у екскурсійний трамвай-кав’ярню. Трамвай буде оформлений у яскравих кольрах як зовнішньо, так і внутрішньо. У салоні буде встановлено мультимедіа систему з великими моніторами.

Молодіжною радою міста спільно з відділом розробляються екскурсійні маршрути для вінничан і гостей. Сприяння в реалізації проекту надає трамвайно-тролейбусне управління міста.

До початку проекту залишилось обрати назву трамваю і залучити найбільш талановитих юнаків і дівчат, як знайомитимуть вінничан та гостей з історією та туристичними об’єктами міста.

Відділ сім’ї, молоді та туризму міста запрошує талановитих вінничан  та вінничанок до участі у конкурсі стюардес-гідів. Переможцям конкурсу буде надана можливість безкоштовно пройти навчання з проведення екскурсій та обслуговування туристичних груп.

Учасники конкурсу будуть брати участь у проведені екскурсій та туристичних заходів. Для них буде організовано фотосесію та зйомки рекламного роліка.

За словами начальника відділу Руслана Анфілова до проекту залучатимуться талановиті люди на різних умовах. Для організації екскурсій з дітьми та зустрічей гостей міста конкурсанти працюватимуть у робочий час, для екскурсійних маршрутів вихідного дня будуть потрібні студенти, які зможуть це робити у вільний від основного навчання час.

Вінницькі стюардеси-екскурсоводи будуть туристичною родзинкою Вінниці, а також стануть обличчям туристичної галузі Поділля.

Основними вимогами до бажаючих є вміння та бажання виступати публічно, приємна зовнішність, володіння українською та російською мовами; знання історії міста та вміння працювати з дітьми.

Свої резюме з фото направляти за адресою: [email protected]. З поміткою «конкурс стюардес».

Також відділ сім’ї, молоді та туризму міста запрошує взяти участь у конкурсі на назву екскурсійного трамваю-кав’ярні.

Основні вимоги: креативна назва з одного або двох слів, яка має сподобатись городянам і гостям. На конкурс можна подати необмежену кількість варіантів. Заявки приймаються індивідуальні та від груп авторів.

До участі у конкурсу не приймаються: нецензурні, політичні та рекламні назви.

Назва-переможець буде нанесена на трамваї. Автори найкращих назв будуть нагороджені цінними призами. Конкурс проводиться до 15 серпня 2010 року.

Пропозиції назви екскурсійного трамваю-кав’ярні направляти за адресою: [email protected] з поміткою «назва трамваю».

 

ВИННИЦА.info

 


0
0