14 квіт. 2017 10:07

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:39
Події
0

46

0

У Вінниці незрячій, через неправильну зупинку, розбив скло водію позашляховика. Фото

У Вінниці незрячій, через неправильну зупинку, розбив скло водію позашляховика. Фото

 Водій іномарки зупинився на рівні кабіни водія трамваю, тим самим перегородив шлях перехожим 


Битим склом позашляховика закінчилася скандальна зупинка автівки на трамвайній зупинці по вул. Соборна у Вінниці.

Конфлікт виник після 18 год. 13 квітня біля ЗОШ №17. Трамвай, який їхав у бік Залізничного вокзалу, зупинився. Коли з нього почали виходити люди, навпроти кабіни водія стала іномарка.  Автомобіль став на заваді перехожим. Чоловік, який переводив через дорогу неповнолітню дочку, вдарив палицею по склу позашляховика. Уламки розлетілися. Водій машини вискочив з салону та почав його мотузити.   Виволік на протилежний бік дороги.

«Ти сам винуватий! Чого зупинився у неналежному місці. Ти не надав переваги людям!», - емоційно пояснив ситуацію чоловік з палицею. Як з’ясувалося,  він має проблеми із зором. Палиця -  інвалідна, допомагає йому пересуватися містом.

Натомість водій іномарки розмахуючи телефоном почав винуватити незрячого у тому, що він розбив йому скло. Тим самим налякав дітей, які сиділи у салоні. Син років шести, до речі, знаходився на сидінні біля водія.

«Що ти мелеш! Я зупинився!», - кричав водій, від уламків скла йому порізало обличчя.

Проте свідки конфлікту зауважили, водій автомобіля дійсно порушив правила дорожнього руху.

«Може, ти і зупинився, але де саме? Мав позаду трамвая, а не на рівні кабіни! Він мені мало на ноги не наїхав!», - розповів Вінниця.info чоловік у яскравій куртці.

На місце конфлікту прибули патрульні поліцейські.

«Протокол не складали, адже з будь-якого боку не надходило заяв. Водій та пішохід розійшлися з миром», - повідомила Вінниця.info керівник прес-центру Патрульної поліції Вінниці Тетяна Фіщук.

Вінниця.info