22 лют. 2016 14:37

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:23
Місто
0

119

0

У Вінниці нова патрульна поліція склала присягу разом з Президентом. Фоторепортаж

У Вінниці нова патрульна поліція склала присягу разом з Президентом. Фоторепортаж

 Нова патрульна поліція Вінниці склала присягу 


 22 лютого Вінниця стала 14 містом, де стартувала нова патрульна поліція. Близько полудня на площі Стуса 255 «копів» склали присягу на вірність українському народу. Розділили історичну мить з вінничанами Президент України Петро Порошенко та Голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

Перед офіційною частиною керівник Нацполіції України Хатія Деканоідзе вперше зустрілася з вінницькими патрульними. Вона закликала правоохоронців бути чесними, прозорими і справедливими. А також запевнила, що часто приїздитиме до поліцейських в гості.

33 дівчини і 222 хлопця присяглися вірно служити, захищати права і свободи громадян. Текст присяги зачитав начальник управління патрульної поліції міста Вінниці Редван Усеінов.

«Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки», - одноголосно обіцяли поліцейські.

«Прийняття присяги нашими поліцейськими має глибоке і символічне значення. Воно є символом тих змін, які відбуваються в нашій державі, завдяки яких рівно 2 роки тому мільйони українців вийшли на нашу революцію Гідності. Вони, ті хто вийшли і ми разом з вами благали Європейської держави, європейських змін. Саме на минулому тижні українська Верховна рада прийняла запропоновані мною законопроекти, які відкривають Україні право на безвізовий режим, які відкривають українцю, володарю українського паспорту, ще один надзвичайно важливий ступінь свободи. Ці закони були потрібні не європейцям, ці закони потрібні нам з вами.

Символом змін стає українська поліція. Великомасштабна реформа, яка була започаткована в минулому році зусиллями нашої команди. Я дуже дякую і Міністерству і Хатії Деканоідзе як керівнику поліції, і всій команді реформаторів, яка дозволяє нам разом з вами створити новий незалежний орган», - сказав Петро Порошенко.

Вихованці вінницького дитячого садочка подарували Президенту власноруч створену ляльку і вишиванку з символікою поліції. Глава держави передав призенти Редвану Усеінову.

Варто зазначити, що всього у Вінниці працюватиме 25 патрульних екіпажів.

Після офіційної церемонії рідні і друзі могли привітати своїх близьких, які стали поліцейськими. 

 

 

ВИННИЦА.info

title