13 жовт. 2017 11:37

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:31
Місто
0

29

0

У Вінниці планують зв’язати транспортним сполученням Замостя і Тяжилів, але не знають, коли

У Вінниці планують зв’язати транспортним сполученням Замостя і Тяжилів, але не знають, коли

 Тяжилів із Замостям з’єднають, коли будуть гроші 


 У Вінниці відповідно до Генплану передбачено будівництво транспортної розв’язки з влаштуванням переїзду в районі бувшого хімзаводу, щоб з’єднати вулиці Академіка Янгеля та Ватутіна. Але у Вінницькій міській раді не можуть назвати строки будівництва через обмежене фінансування.

Про це йдеться у відповіді на звернення, опублікованій на сайті місцевих петицій.

«… відповідно до рішення міської ради від 01.02.2013 №1140 Про внесення змін до генерального плану м. Вінниця з актуалізацією за результатами його моніторингу, генеральним планом розвитку міста передбачено будівництво транспортної розв’язки з влаштуванням переїзду в районі бувшого хімзаводу, таким чином з’єднавши вулиці Академіка Янгеля та Ватутіна.

Суспільна необхідність транспортної розв’язки з переїздом є нагальною потребою, враховуючи транспортні затори по вулицях Привокзальній та Батозькій (Кірова). Можливість будівництва шляхопроводу з сполученням вулиці Академіка Янгеля та Ватутіна, може бути розглянута за результатом надходження коштів до місцевого бюджету, та за умови наявності співфінансування від інвесторів.

Однак, у зв’язку з обмеженням фінансування спрогнозувати час і строки будівництва транспортної розв’язки з переїздом неможливо», - зазначено у відповіді.

Нагадаємо, громадянин звертався до мерії з пропозиціїю побудувaти міст, який з’єднає два райони міста: Тяжилів та Зaмостя.

Вінниця.info