14 верес. 2017 14:56

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:32
Місто
0

90

0

У Вінниці по Немирівському шосе завершують капітальний ремонт дороги

У Вінниці по Немирівському шосе завершують капітальний ремонт дороги

 По Немирівському шосе, від вулиці Чехова до нової мережі міста, завершується комплексний капітальний ремонт


 Вже у жовтні завершаться роботи з реконструкції дороги по Немирівському шосе протяжністю близько 2,6 км, які розпочалась минулого року. Наразі тривають роботи по облаштування карманів та з’їздів з магістралі. Наступного року вздовж цієї траси буде побудовано велосипедну доріжку.

Про це повідомляє прес-службa Вінницької міської рaди.

Перший етап реконструкції Немирівського шосе, який було проведено минулого року,  передбачав встановлення бар’єрного огородження протяжністю більш як 4 км в обидві сторони, капремонт мереж зовнішнього освітлення зі встановленням понад сотні нових електричних опор та 236 світлодіодних ліхтарів, влаштування «карманів» для зупинки громадського транспорту, посадкових площадок з тротуаром до них, вистелення тактильної плитки, встановлення світлофорних об’єктів, дорожніх знаків та камер відеоспостереження.

Цього року було виконано капітальний ремонт дорожнього покриття проїжджої частини дороги та тротуарів, триває ремонт з’їздів. Міський голова Сергій Моргунов, який сьогодні побував на магістралях, що ремонтуються, розповів, що цього року вдалось разом з Службою автомобільних доріг Вінницької області виконати досить великі обсяги робіт на під’їздах до Вінниці та дорогах, які знаходяться на в’їздах в місто.

«Ми зробили капітальний ремонт вул. Київської від вул. Зулінського до малого містка, вул. Пирогова на ділянці від Гніванського шосе до проспекту Юності, сам проспект Юності від Андрія Первозванного до Гніванського шосе. Зараз завершуються роботи по Немирівському шосе та вулиці Ватутіна до виїздів з Вінниці. Це «ворота» нашого міста, тому важливо, щоб вони були в якісному стані. Те, що ми робимо до окружної, так само Служба автомобільних доріг Вінницької області робить з іншої сторони», - сказав міський голова Сергій Моргунов.  

Також Сергій Моргунов наголосив на тому, що ремонт здійснювався з врахуванням необхідності підвищувати безпеку дорожнього руху. Тому по Немирівському шосе облаштовуються острівці безпеки, які покликані «заспокоювати» рух автотранспорту, встановлено ряд світлофорних об’єктів та дорожніх знаків.

Вiнниця.info, фото - прес-службa Вінницької міської рaди.