7 лют. 2017 16:11

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:41
Суспільство
0

47

0

У Вінниці поліцейський з планшетом чергує в травматології

У Вінниці поліцейський з планшетом чергує в травматології

 Сьогодні черговий поліцейський вже працював з 6 містянами, які звернулися в травматологію.


 Муніципальна поліція Вінниці слідкує за благоустроєм на території міста. Щоб усунути всі небезпечні ділянки під час ожеледі і снігопаду, правоохоронці патрулюють вулиці обласного центру. А з 7 лютого навіть поставили чергового у травматологічному відділені, аби дізнаватися про проблемні території безпосередньо від постраждалих.

Про це Вінниця.info розповів начальник Муніципальної поліції Василь Гайовик.

«Одна людина працює у травматологічному відділені на Київській. Поліцейський має планшет, за допомогою якого передає інформацію. Коли поступає хворий, наш працівник записує, що сталося. І одразу інформує патруль про небезпечну ділянку дороги чи тротуару. Ми оперативно виїжджаємо на місце і робимо все можливе, щоб люди там більше не падали. Надаються приписи приватним підприємствам, комунальним службам, ЖЕК-ам, щоб посипали чи почислити. А якщо там взагалі ніколи не прибиралося, то складається адміністративний протокол», - говорить Василь Гайовик.

За його словами, сьогодні черговий муніципальної поліції вже працював з 6 містянами, які звернулися в травматологію. Патрулі виїздили на вулицю Сергія Зулінського, Марії Литвиненко-Вольгемут, Станіславського, Келецьку і Брацлавську.

Як ми раніше повідомляли, у Вінниці майже в десять раз збільшилась кількість випадків травмування на вулицях. Пік звернень припав на 3 лютого, коли до лікарні міста з травмами звернулось 174 особи.

Фото місць, куди виїздила муніципальна поліція для перевірки дотримання благоустрою

Вінниця.info, фото - Муніципальна поліція