6 лют. 2017 15:33

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:31
Суспільство
0

71

0

У Вінниці Савченко під Апеляційним судом пікетували активісти та бійці АТО (ВІДЕО)

У Вінниці Савченко під Апеляційним судом пікетували активісти та бійці АТО (ВІДЕО)

У Вінниці Савченко під Апеляційним судом пікетували активісти та бійці АТО


 Близько 15:00 години у Вінниці зібралися кілька десятків людей. Вони прийшли пікетувати Надію Савченко, яка прибула на одне з засідань у приміщенні Апеляційного суду. До цього Савченко намагалася потрапити на збройний завод «Форт», але її туди не пустили.

«Чому ви намагалися потрапити на «Форт», дізнатися державні таємниці? Ви агент Кремля? Через вас загинуло так багато хлопців. А ви їздити не перемовини з ворогом…», - питає у Савченко боєць АТО Олександр Яремчук.

На жодну з відповідей Савченко так і не дала відповіді.

«Я на всі вам відповім у письмовій формі, зробіть мені офіційне звернення до депутата», - сказала Савченко, загасила недопалок об підовшу свого взуття та повернулася у приміщення суду.

«Ми не знаємо, чиїм депутатом вона є. Від спільноти бійців АТО Вінниці ми зазначаємо, що на такий об’єкт як «Форт» ми її не пустимо. І протистояти їй буде не лише міліція, а й хлопці які воювали. Як би це не сформулювалось зрадником України, ніхто не допустить подібних моментів. Приїжджати на суд і відстоювати права громадян, це її право. Нехай робить. А приїхати на режимний об’єкт – ні», - говорить АТО-вець Леонід Гуменний.

 В суді Савченко очевидно навіть не намагалась розібратись, на яке засідання їй потрібно. Адже спочатку вона пішла на слухання по справі жінки, яка вимагала в Апеляційного суду перенести слухання її справи до Печерського суду Києва. Потім, після пікету активістів, Савченко повернулась до зали засідань, де слухається кримінальна справа із звинуваченням двох громадян, в якій більше десятка потерпілих. 

 

Вінниця.info

title

title