17 трав. 2017 10:40

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:38
Суспільство
0

65

0

У Вінниці створену картину з насіння номінуватимуть на рекорд України

У Вінниці створену картину з насіння номінуватимуть на рекорд України

У центрі Вінниц такожі висадять овочевий город 


21 травня з 11.00 до 14.00 у Європейському саду, що на галявині біля дитячого майданчика (за Меморіалом Слави) відбудеться екологічний проект «ОгоРодина». Тут будуть створювати овочевий город у центрі міста. У програмі – реєстрація національного рекорду України зі створення картини з насіння.

Повідомляє Вінниця.info у міськвиконкомі Вінниці.

«Проект «ОгоРодина» має суспільно-освітньє значення, який надихає дітей і дорослих розкривати разом потенціал рослин, пізнавати взаємозв’язок екології, сільського господарства і аграрного бізнесу. Проект привертає увагу жителів міста до сутності сучасного сільського господарства, що покликане у повній мірі забезпечити людство якісною та безпечною їжею і зменшити негативний вплив на природне середовище», - йдеться у зверненні. 

У програмі:  висадка овочевого городу, творчі майстер-класи, агро-вікторина, цікаві ігри та розваги. Організатори: компанія «Сингента», КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання», відділ у справах молоді та туризму міської ради, КП «Подільський туристично-інформаційний центр».

Вінниця.info