7 серп. 2017 13:28

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:34
Суспільство
0

66

0

У Вінниці святкують річницю створення Нацполіції України: нагороди, концерт та гроші на новенький автобус. Фоторепортаж

У Вінниці святкують річницю створення Нацполіції України: нагороди, концерт та гроші на новенький автобус. Фоторепортаж

 У Вінниці сьогодні святкують річницю створення Національної поліції України.


 7 серпня у Вінниці відбулися урочистості з нагоди другої річниці створення Національної поліції України. В залі вінницької обласної філармонії презентували виставку вибухо-технічного відділу.

З нагоди свята відбулося вручення нагород, чергових спеціальних звань та грамот найкращим працівникам поліції.

Начальник ГУ НП у Вінницькій області Юрій Педос з вітальним словам звернувся до присутніх працівників поліції.

«Велике свято сьогодні. Ми відзначаємо другу річницю з Дня створення Національної поліції України. Але, ви знаєте, поліція почалася створюватися не два роки тому, вона почалася створюватися з перших днів початку війни на Донбасі. Ми всі добре пам’ятаємо, коли перші тоді ще міліціонери відправлялися на схід для захисту нашої держави.

Більше двох тисяч працівників Головного управління нацполіції у Вінницькій області несли службу в зоні проведення антитерористичної операції. Це надзвичайний іспит, це зміна свідомості по відношенні до життя, до служби, до рідних, до близьких, до Держави, до України. Це зміна свідомості кожного офіцера, кожного сержанта. Але нажаль, не відбулося без втрат, один наш офіцер Денис Жембровський загинув. Колеги бажаю добра, миру, здоров’я, нехай Бог усіх нас оберігає. Зі святом!», - сказав Ю. Педос.

Прийшли привітати «винуватців» свята представники влади, міграційної та фіскальної служби, священнослужителі, рятувальники….

Під час привітання голова Вінницької ОДА Валерій Коровій сказав, що нашим працівникам поліції були виділені кошти на придбання автобуса.

«Ми знайшли можливість і від перевиконання обласного бюджету виділено обласному управлінню Національної поліції півтора мільйона гривень на придбання автобуса для ваших спецпризначенців.», - каже Коровій.

Для усіх присутніх в залі Плеяди відбувся святковий концерт.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що 30 червня під час сесії Вінницької обласної ради нaчaльник Головного упрaвління Нaціонaльної поліції у Вінницькій облaсті просив депутaтський корпус підтримaти прaвоохоронні оргaни в питaнні фінaнсувaння для придбaння нової форми, двох мікроaвтобусів для спецпризнaченців тa будівництві житлa поліцейським, які несли службу в зоні AТО.

 Порошенко присвоїв спеціaльне звaння генерaлa поліції третього рaнгу нaчaльнику ГУ НП у Вінницькій облaсті Юрію Педосу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info