3 серп. 2017 17:31

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:34
Суспільство
0

116

0

У Вінниці тепломережу замінюють на п’ятиметровій глибині під обвал землі та у 40-градусну спеку. Фото

У Вінниці тепломережу замінюють на п’ятиметровій глибині під обвал землі та у 40-градусну спеку. Фото

По Вінниці реконструкцію та ремонт підземної тепломережі проводять на 28-ти ділянках 


За місяць до початку опалювального сезону «Вінницяміськтеплокомуненерго» обіцяє подати тепло по всій Вінниці. Про це Вiнниця.info повідомив Володимир Пісний, в.о головного інженера підприємства.

«З початку 2017 року виконали ремонти по всім котельням міста. Також виконали гідравліку 170 кілометрів теплових мереж.  З них 70 під гаряче водопостачання. До 20 вересня  у Вінниці ми маємо завершити всі робити по ремонту підземних теплових мереж. Та привести територію у відповідний вигляд після робіт», - зауважив Пісний.

По Вінниці реконструкцію та ремонт підземної тепломережі проводять на 28-ти ділянках. Нині тривають активні роботи і по вулиці Ляля Ратушна.

«Тут працюємо на  метровий глибині. Маємо прокласти 300 метрів труб. Складність у тому, що виникає обвал грунтів, дорога насипна. То були дощі. Тепер 40-градуснв спека.  Люди працюють у вкрай небезпечних умовах, аби провести тепло до осель. Але, радує те, що труби нові. Це нова теплоізоляція. Вона вже оснащена поліуретановим покриттям. Дуже практична», - каже на місці Артем Откидач, майстер теплових мереж  «Вінницяміськтеплокомуненерго».

Нагадаємо, у Вінниці з будинку через діряві труби витекло води на 140 тисяч гривень.

 

Вiнниця.info