5 трав. 2017 14:32

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:38
Суспільство
0

38

0

У Вінниці учні покажуть «школу майбутнього». Діти проведуть цікаві уроки на відкритих локаціях

У Вінниці учні покажуть «школу майбутнього». Діти проведуть цікаві уроки на відкритих локаціях

 У Вінниці проведуть міжнародний конкурс 


 У Вінниці триває Міжнародний конкурс педагогічної майстерності учнів «Summerhill». Організатори продовжили термін прийому заявок на заочний етап конкурсу. Станом на 5 травня надійшло 127 робіт. Фінал – очний етап - планують провести у Вінниці до Дня вчителя, на який запросять 200 найкращих учасників.

Про це під час прес-конференції 5 травня повідомили заступник Вінницького міського голови Галина Якубович та голова ГО «ОСВІТА.ПРО» Ігор Цигвінцев, який є ініціатором проекту.

«Спочатку ми боялись двох речей. Перше, що діти видаватимуть не свої думки, за них писатимуть вчителі. І друге: боялись, що діти намагатимуться писати, те що хочуть почути викладачі. Насправді роботи цікаві та цікаві ідеї. Для мене було відкриттям, що діти добре орієнтуються в освітніх системах світу, вони не видають «штампів», вони не дають осуд вчителям, пропонують цікаві ідеї та пояснюють метод реалізації ідей. Діти пишуть українською та англійською мовою. Є штампи, що діти зараз нічого не читають, нічого не знають. Я в роботах зустрічав цитати, які вчив вже в університеті. А тут діти 8-го класу цитують твори», - розповів про перші роботи надіслані на конкурс І. Цигвінцев.

Заочний етап конкурсу тривав до 30 квітня, але так як виявилось дуже багато бажаючих взяти участь, його продовжили до липня. Фінал конкурсу проведуть у Вінниці очним етапом – на відкритих локаціях міста.

«Очний етап – це відкритий конкурс, діти змагатимуться протягом трьох днів. Перший день – теоретичні знання про школу. Це і педагогіка, і правознавство, і історія педагогічних вчень. Учасники, які вже надіслали роботи, отримають теми до першого туру. Другий конкурс – педагогічна майстерність. У Вінниці діти демонструватимуть, наскільки вони можуть бути креативними вчителями. Це і вміння зацікавити, і правильно поставлений голос, і яскравість особистості. Також вони будуть розв’язувати педагогічні ситуації – ті, що виникають в школах. Під час третього етапу діти демонструватимуть фрагменти уроків, як діти вважають як їх потрібно проводити. Уроки проводитимуть на відкритих локаціях в місті Вінниці», - говорить Ігор.

В конкурсі змагатимуться учні з 8 до 11 класу. Учасниками не можуть бути лише студенти педагогічних вишів. Наймолодшою учасницею є учениця 6-го класу однієї з приватних шкіл Вінниці. Загалом учасниками стали учні з різних міст України. Є конкурсанти і з Польщі, очікують також роботи учнів з Естонії та Румунії. Але найактивнішими виявились вінничани та харків’яни.

Для володарів гран-прі готуються цікаві призи. Зокрема, поїздка до Великобританії у школу «Summerhill», подивитися, як там організовано навчальний процес. Гран-прі міжнародного конкурсу отримають двоє – переможці заочного та очного конкурсу.

Детальніше про конкурс, умови проведення та подача заявок ТУТ.

Вінниця.info