29 січ. 2017 12:23

Останнє оновлення  
14 берез. 2023 23:54
Спорт
0

75

0

У Вінниці велосипедисти влаштували екологічний марафон за збереження пляжу Бригантина

У Вінниці велосипедисти влаштували екологічний марафон за збереження пляжу Бригантина

Люди скаржаться, тут перестала рости трава, від солі, якою посипають сніг, навіть асфальт провалюється


 Ранком 29 січня у Вінниці на пляжі Бригантина понад півсотні велосипедистів. Зібрались на імпровізовані перегони-біатлон  «ВелоДоганяйко». Серед дорослих учасників і десяток підлітків.

«Приїхали сюди на велосипедах разом з тренером. Ми учні вінницької вело-школи», -  хором розповідають найменші з учасників.

Перед стартом гальма та колеса перевіряє Антон Бризгалов.

«Мій велосипед зараз у ремонті. Ставлю зимову гуму. А це велосипед моєї дівчини. Він на літній гумі. Але мені не страшно. Я люблю екстрім. Падати не боюся. Прийшов сюди, аби побачитися з друзями. Буде весело», - каже Антон.

Організатори заходу зауважують, акція має екологічний характер.

«Такі зібрання влаштовуємо третій рік. Спочатку нас було по десятку людей. Тепер розширюємося. Нашій вело-спільноті сумно взимку. Доводиться щось вигадувати. І можу зауважити, так, як ми екологічні учасники дорожнього руху, ми ще відстоюємо екологічну ситуацію у місті. Відтак, наші активісти помітили, що на Бригантину звозять з всього міста сніг. І це вже не перший рік», - розповіла Вінниця.info організатор акції  Інна Галантюк.

Напередодні велосипедисти активно зайнялися проблемою снігу на Бригантині. Написали заяви до міськради, відзняли відео, як на місце звозять зібрані опади.  

«Люди скаржаться, тут перестала рости трава, від солі, якою посипають сніг, навіть асфальт провалюється. Дерева сохнуть. Поряд річка, коли потеплішає, все почне стікати туди. Крім того, біля пляжу зелена зона. Тут приходять відпочити. А поки дійдеш до річки, то по вуха у болоті. Такий сні мають вивозити за місто. Будемо докладати максимум зусиль, аби сніг звідси забрати та більше не звозили», - підкреслив Вінниця.info вело-активіст Ярослав Пашкевич.

 

Вінниця.info