25 квіт. 2015 23:35

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:23
Суспільство
0

146

0

У Вінниці відкрили фонтан Roshen. Патріотична програма, посмішки і Brutto

У Вінниці відкрили фонтан Roshen. Патріотична програма, посмішки і Brutto

 Фонтан Roshen розпочав сезон з «Воїнами світла». Як це було


 25 квітня у Вінниці урочисто відкрили сезон роботи світло-музичного фонтану Roshen. На набережній зібралися близько 50 тисяч глядачі, гостей та жителів міста.

Цьогоріч Президенту України не вдалося приїхати на вже традиційне для вінничан свято, натомість унікальний водограй відкрили Олексій та Марина Порошенко.

«Фонтан спрямований на те, щоб привернути увагу всього народу до наший бійців, наших «Воїнів світла». Ми зробили цей концерт спеціально для воїнів АТО, для їх дітей, який тут є багато. Хочемо показати цим людям, що вони не є забуті, що держава про них дбає, а земляки їх цінують», - розповів Олексій Порошенко.

Створив драйвову атмосферу українсько-білоруський гурт Brutto. Хлопці, композиції яких виконували під час Революції гідності, просто запалили публіку. Підспівував і підтанцьовував майже кожен.

Кульмінацією вечора став запуск фонтану. Спочатку на водяному тлі з’явилося музичне шоу з кадрами Майдану, Небесної Сотні та військових дій під супровід пісні «Плине кача». Потім – улюблена всім програма «Хвилі рідної душі».

По завершенні свята тисячі українців разом виконали державний гімн. У небо запустили жовто-блакитні ліхтарики.

 

  

 

ВИННИЦА.info

title

title

title