8 груд. 2016 15:34

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:43
Суспільство
0

177

0

У Вінниці відкрили «прозорий» сервісний центр МВС: з електронною чергою і швидким наданням послуг. Фоторепортаж

У Вінниці відкрили «прозорий» сервісний центр МВС: з електронною чергою і швидким наданням послуг. Фоторепортаж

 У Вінниці відкрили «прозорий» сервісний центр МВС


 У Вінниці колишній МРЕВ перетворили на сучасний сервісний центр МВС. Розташовується він, як і раніше, за адресою вулиця Ботанічна, 24. Працює - за принципом «прозорого офісу»: щоб отримати послугу, громадяни стають в електронну чергу. Тепер водіям не доведеться витрачати цілий день на переоформлення машин.

За словами керівника Регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області Олександра Князюка, зробити це можна буде, максимум, за 2 години.

«Якщо транспортний засіб новий, то на оформлення документів потрібно 20-30 хвилин. Якщо ж автомобіль має якісь ознаки переробки, то часу піде більше, адже в такому випадку спочатку працюватимуть експерти. Максимум – 1-2 години», - сказав посадовець.

Обслуговуватимуть власників транспортних засобів 9 адміністраторів, які отримали роботу після ретельного конкурсу.

«Найголовніше для нас – це наш персонал. Оновлені карди, люди, які вмотивовані надавати якісні послуги і хочуть це робити. У нас молоді працівники, які з радістю будуть допомагати в отриманні адміністративних послуг. Був великий конкурс по новим працівникам. Вінницька область дійсно одна з найкращих, хто впорався з цим.

Це вже сьомий такий центр в Україні. Для нас є пріоритетом відкритість. Цьому допомагають, в тому числі, встановлені відеокамери в усіх наших залах» - сказав заступник Головного сервісного центру МВС Сергій Гончаров.

Отримати послуги на Ботанічній, 24 можуть жителі будь-якого регіону країни. Сьогодні тут складають екзамени на водійські посвідчення, реєструють і перереєстровують авто. В наступному році планують ще й видавати довідки про відсутність судимості.

Сервісний центр різниться від колишнього МРЕВ і своїм комфортом: в приміщенні працює Wi-Fi, є місця для очікування і відпочину, а також кімната для діток. Свої побажання або зауваження відвідувачі можуть записати у спеціальному планшеті, встановленому при вході. 

 

 

Вінниця.info