9 черв. 2017 09:51

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:37
Суспільство
0

63

0

У Вінниці вихованцям «Шахіни» вручили «Оскари»

У Вінниці вихованцям «Шахіни» вручили «Оскари»

 У Вінниці вихованцям «Шахіни» вручили оскари


8 червня в актовій залі ВДПУ ім. М.Коцюбинського до ювілею 5-ти років танцювальної студії «Шахіна» відбувся звітній концерт «Оскар 2017». На заході було декілька фотозон, а учасників очікували сюрпризи та подарунки. 

У концерті брали участь діти від наймолодших до найстарших. Більшість з них вже мають досягнення та перемоги у різноманітних танцювальних конкурсах. Вихованці студії вражали гостей своїми виступами, за що їх було нагороджено Оскарами та грамотами.

«Зараз мені 7 років і з них я вже 4 роки займаюся танцями. Сьогодні ми танцювали танець «Мечі». Ми беремо участь у різних конкурсах і вже виграли Кубок Києва і в Одесі зайняли гран-прі. На танці мене відправили батьки, але мені дуже подобається ними займатися, більше за все я люблю акробатичні елементи», - розповіла Ангеліна Пустовик, вихованка танцювальної студії «Шахіна».

Не дивлячись на те, що посеред концерту зникло світло учасники та гості продовжили свято. В холі актової зали було проведено та нагороджено учасників конкурсу на найкращий костюм у стилі голівуд. Концерт завершився в холі, але діти дуже підтримували один одного і всі виступи продемонстрували не зважаючи на відсутність електроенергії.

«Під час підготовки з одного боку я переживала, а з іншого ні. У нас були чіткі дедлайни, чітко поставлені плани і ми почали дуже інтенсивно готуватися ще за місяць до концерту. Ми зробили навіть більше ніж очікували адже сила людини проявляється в стресових умовах і коли я побачила, що діти ідеально танцюють в холі, батьки їх підтримують, то це все показує результат того, що ми досягли за 5 років. В планах поїхати на міжнародні змагання в Кирилівці, до них ми будемо готуватися вже з завтрашнього дня. », - розповіла Діана Подолянчук, засновник танцювальної студії.

Окрім цього в Діана разом з своїми вихованцями планує організувати соціальну виставу. До неї будуть залучати дітей дитячого будинку та  воїнів АТО, які будуть танцювати вальс.

Вінниця.info