20 трав. 2017 15:51

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:38
Суспільство
0

67

0

У Вінниці з Гройсманом, міністрами, послами й депутатами відзначають ювілейний День Європи. Фото

У Вінниці з Гройсманом, міністрами, послами й депутатами відзначають ювілейний День Європи. Фото

 У Вінниці з Гройсманом, міністрами, послами й депутатами відзначають ювілейний День Європи


 20 травня День Європи разом з вінничанами відзначає прем’єр-міністр Володимир Гройсман разом з міністрами, делегаціями європейських міст, дипломатами, народними депутатами, керівниками області та міста. Розпочали свято з танцювального шоу, яке організували вихованці чи не всіх вінницьких шкіл на Майдані Незалежності. Потім всі перейшли до сцени перед мерією, де з вітальним словом до вінничан звернулись Вінницький міський голова Сергій Моргунов та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Сьогодні перший ювілейний День Європи у Вінниці. Ви пам’ятаєте, як ми десять років тому розпочинали святкувати цей день. З кожним роком ми його робимо кращим і цікавішим. Важливо, що в цей день ми збираємось на центральних вулицях міста, щоб відпочити, поділитись приємними враженнями і підтвердити що ми є сильна громада, яка любить своє місто. Підтвердженням є те що Вінниця третій рік поспіль за результатами опитування є найкомфортнішим містом для життя в Україні. Це заслуга кожного з вас. Це заслуга тих людей, які щодня працюють над тим, щоб місто було чистим, щоб працював транспорт, людей, які навчають дітей, лікують людей, надають послуги в різних сферах. Місто – це в першу чергу люди. Завдяки вам тут є така аура, і душа, бо ви є патріотами свого міста та нашої України», - сказав у вітальному слові Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Володимир Гройсман привітав вінничан з дією безвізового режиму та сказав, що Вінниця завжди буде в його серці.

«Ми разом досягаємо успіху. Врешті, в це десятиріччя буде відновлена справедливість – буде зруйнований візовий паркан між нашою прекрасною європейською країною і країнами Європи. З наступного місяця кожен громадянин України зможе вільно подорожувати Європою. Це прояв справедливості, яка мала відбутись дуже давно. Але в нас є і домашні завдання, які ми повинні зробити щоб Україна змінювалась. В кожному куточку нашої прекрасної країни, ми захищаємо демократичні європейські цінності. Ми маємо все зробити, щоб отримати перемогу незалежної, успішної країни. Ми ведемо боротьбу, щоб Україна стала успішною, але Україна це люди. Україна може бути сильною, коли є заможні, самодостатні, незалежні громадяни цієї країни. Це боротьба, в якій ми маємо отримати перемогу. І, звісно, Вінниця робить для цього свій внесок. Де б я не був, Вінниця завжди в моєму серці», - звернувся В. Гройсман.

 

 

 

 

 

Сьогодні разом з вінничанами День Європи святкують:делегація з міста Кельце, Польща, на чолі з депутатом міської ради То′машем Богуʹцьким; делегація з міста Тарнув, Польща, на чолі з мером міста Ромаʹном Чепеʹлою; делегація з міста Паневéжис, Литва, на чолі з депутатом міської ради Біру′те Ва´лькюнене; делегація з міста Рустáві, Грузія, яку очолює заступник міського голови Давіʹті Лобжанíдзе, делегація з Нормандії на чолі з Головним мером міcта Баньоль-де-л'Орн Олів’єʹ Петіжаʹном, делегація Посольства Королівства Нідерланди в Україні на чолі з радником з питань сільського господарства Кароліʹн Спанс.Також Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеíл Уклéба, Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Юʹріс Поʹйканс, Надзвичайний і Повноважний Посол Македонії в Україні Стóле Змейкóскі, Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні Руслáн Болбочáн та Почесний консул Михайло Куницький, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіʹслав Відошеʹвіч, Заступник Голови Місії Посольства Естонії в Україні Уʹлла Уʹйбо, радник Посольства Румунії в Україні Овіʹдіу Танаʹсе. А також директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хоʹльгер Таʹуш, Генеральний менеджер міжнародного аеропорту Даламан (Туреччина) Хамдіʹ Гювеʹнч.

Вінниця.info