13 берез. 2017 18:05

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:40
Місто
0

143

0

У Вінниці змінили правила проїзду для легкових авто, щоб розвантажити Центральний міст

У Вінниці змінили правила проїзду для легкових авто, щоб розвантажити Центральний міст

У Вінниці змінили правила проїзду для легкових авто, щоб розвантажити Центральний міст


 З 13 березня заборонено поворот легкового транспорту з Центрального мосту на вул. Князів Коріатовичів (Свердлова). Проїхати на цю вулицю можна по Оводова (колишня Козицького), або інших дорогах, які йдуть із Соборної.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та звязків з громадськістю Вінницької міської ради.

КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» (СМЕД ОДР) та КП «Вінницька транспортна компанія» продовжують моніторити рух транспорту через Центральний міст. Після двох днів такої роботи в понеділок запроваджено зміни, які сприятимуть підвищенню пропускної спроможності Центрального мосту.

З ранку понеділка, 13 березня, тролейбуси №4 та 10 змінили маршрут свого руху та почали курсувати через Київський міст в обох напрямках. До середи працівники транспортної компанії будуть моніторити ефективність таких змін, і далі буде прийматись рішення, чи залишати їх до завершення капітального ремонту Київського мосту. Вінничани з боку вул. Чехова до Соборної можуть доїхати тролейбусом №12 (на маршруті працює 8 одиниць), атвобусами №19 (7 одиниць) та №24 (6 одиниць).

Для того, щоб пришвидшити рух транспорту через головний міст, легкові автівки, які рухаються з Центрального мосту, відсьогодні не зможуть одразу за ним повертати на вул. Князів Коріатовичів (колишня Свердлова), а мають їхати по Соборній та звертати по вул. Мури (колишня П.Осіпенко), вул. Соловйова (колишня вул.Інтернаціональна) та вул. Оводова.

«Таким чином ми хочемо збільшити пропускну здатність мосту. Перші два дні показали, що рух транспорту в певній мірі уповільнюється через те, що автомобілі не можуть швидко повернути на вулицю Князів Коріатовичів і стають в заторі», - каже директор КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Іван Юрченко.

Нагадаємо, з 11 березня у зв’язку з реконструкцією Київського мосту легковий транспорт має об’їжджати закриту ділянку дороги. В центрі міста утворились затори.

Вінниця.info