3 трав. 2017 14:00

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:38
Суспільство
0

87

0

У Вінниці зносять ринок «Київський». Люди пишуть скарги

У Вінниці зносять ринок «Київський». Люди пишуть скарги

У Вінниці зносять ринок «Київський». Одні люди пишуть скарги, інші зауважують, що давно пора зробити реконструкцію


У Вінниці практично знесли ринок «Київський», який знаходився на зупинці Станіславського. 3 травня торгувати там залишилися лише одна торгова точка з свіжими овочами та три пенсіонерки з домашніми молочними продуктами та городиною. Решту, майже півсотні «ракушок», вивезли з території.

«Тут ще залишилося пару критих торгових місць. Коли їх будуть забирати, то і я виїду. Це моя «ракушка», здам її на металобрухт. Бо ті, хто скуповує,  вони самі приїжджають, самі вивозять, самі вантажать. І все», - розповідає Вінниця.info продавщиця свіжими овочами Тетяна Михайлівна, прізвища не називає.

Тетяна Михайлівна каже, доробляє останні дні, що робити далі, не знає.

«Нам запропонували переїжджати на ринок «Лісопарк». Я сама з селища Стрижавка, кілька кілометрів від Вінниці. Було зручно сюди їздити. На «Лісопарк», то ні. Крім того, там оренда за місяць, майже тисяча гривень. Тут було дешеве, бо «ракушка» моя. Багато грошей не заробляла, але, на хліб вистачало», - продовжує продавщиця.

Не в захваті від перебудови і пенсіонерки, що продають молоко поряд.

«Тут могли хоч якусь копійку до пенсії заробити. А тепер, куди? З землі торгувати не можна», - зітхають.

Із скаргами про закриття ринку вже звертаються по інстанціям місцеві жителі.

«Хоч говорять, що тут буде критий ринок, чули, що він буде на першому поверсі висотного будинку. А це значить, що «хрощовка», яка стоїть позаду, залишиться закритою від світа Божого. Ми проти цього. Якщо казати про сам ринок, який знесли, то зауважу, що він єдиний ринок, який знаходиться не лише по вулиці Київська. Найближчий – Центральний. Щоб доїхати туди, треба проїхати пів міста», - пояснює жінка з дитячою коляскою, не називається.

Інші ж жителі зауважують, реконструкції ринок потребував вже давно.

«Якщо дивитися об’єктивно, то в тих умовах, яких проводилася там торгівля, це було жахливо. Вулиця Київська, вона і називається так, бо перша з боку столиці. Якщо ринок зроблять цивілізований з оптимальними цінами, це буде прекрасно. Для тих самих продавців. Але дійсно, де гарантія, що потім не виростуть на рику багатоповерхівка? », - зауважила Марина Заозерна.  

 

Вінниця.info