9 лип. 2010 17:21

Останнє оновлення  
9 берез. 2023 20:02
Місто
0

11

0

У Вінниці з’являються розмітки жовтого кольору із символом «людина на візку»

У Вінниці з’являються розмітки жовтого кольору із символом «людина на візку»

В рамках міської програми «Місто Вінниця зручне для всіх».


У Вінниці на зупинках громадського транспорту з’являються розмітки жовтого кольору із символом «людина на візку».

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Спеціальний знак, який наноситься на зупинці для зручності та ефективності безпечного користування громадським транспортом людей з обмеженими фізичними можливостями. Напроти місць, де мають бути передні двері транспортних засобів під час зупинки, поверх бордюрів нанесено жовту лінію довжиною два метри. Поруч із розміткою, на тротуарі знаходиться знак «людина на візку» розміром не менше одного метру.

Начальник відділу транспорту та зв'язку Вінницької міської ради Валерій Карнацький, зазначив, що заходи по нанесенню спеціальної розмітки здійснюються в рамках міської програми «Місто Вінниця зручне для всіх». «В першу чергу, у відповідності до програми, подібна розмітка наносилась поблизу звукових світлофорів. Після цього жовті лінії почали з'являтись в інших місцях. У перспективі, за умови фінансування, таку розмітку будуть наносити на асфальтному покриттю на інших місцях зупинок громадського транспорту», - сказав він.

Він вважає, що спеціальна розмітка жовтого кольору із символом «людина на візку» допоможе створити більш комфортні умови для людей з обмеженими фізичним можливостями, які користуються тролейбусами, автобусами та трамваями.

В. Карнацький також додав. що з усіма водіями КП «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» проводилась роз'яснювальна робота. Тепер вони повинні зупиняти тролейбус, автобус чи трамвай на чітко позначених місцях, аби люди з вадами зору або з іншими фізичними вадами могли без перешкод потрапити до громадського транспорту.

 

ВИННИЦА.info


0
0