10 квіт. 2017 14:16

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:10
Суспільство
0

39

0

У вінницьких приватних сервісах від п’ятниці не приймають заявки на біометричні паспорти

У вінницьких приватних сервісах від п’ятниці не приймають заявки на біометричні паспорти

У вінницьких приватних сервісах від п’ятниці не приймають заявки на біометричні паспорти


6 квітня Європейський парламент  підтримав пропозицію Єврокомісії надати Україні безвізовий режим. Це дозволить українцям подорожувати в країни ЄС з наявністю біометричного паспорта. Вінниця.info поцікавилась чи не викликало дане рішення ажіотаж у вінничан і чи можна зараз без проблем замовити оформлення ID-картки.

У приватних паспортних сервісах Вінниччини (сервісному центрі, що на Замостянській) клієнтам вимушені відмовляти у оформлені біометричних паспортів.  Причину місцеві працівники не повідомляють. Просять звертатися до київського керівництва.  

«Проводяться певні слідчі дії в провайдері  спеціального зв’язку. Але є надія, що завтра все запрацює», - повідомив Вінниця.info телефоном прес-секретар Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» Володимир Поліщук.

У міграційній службі Вінницької області  повідомили, вони працюють у штатному режимі.

«Були проблеми у паспортних сервісах та центрах надання адміністративних послуг. З тої інформації, що я маю, у них були канали зв’язку, які не відповідали всім вимогам захисту інформації. А ми, як приймали, так і приймаємо заявки. Продовжуємо працювати.  Хоч  кількість бажаючих оформити біометричні паспорти у зв’язку з безвізовим режимом збільшилася, ми встигнемо обслужити всіх. Бо збільшилася і кількість робочих станцій, які приймають документи на оформлення. У цьому році додатково встановлено 17-ть таких по області. Ще три до кінця місяця запрацюють у Тульчині, Чернівцях та Літині. В інших районах все працює. Як на ID-картки так і закордонні паспорти», - пояснив Вінниця.info начальникк управління Державної міграційної служби у Вінницькій області Борисо Наливайко.

На оформлення закордонного біометричного паспорту через державний ресурс необхідно заплатити:

За регламентований, який оформлюється протягом 20-ти робочих днів – 557 грн. 53 коп.

За оперативний, за 7 робочих днів  - 810 грн. 32 коп.

Торік послугою скористалися майже 60 тисяч жителів області.

«З початку 2017 року на Вінниччині бажання близько 15 тисяч людей оформити закордонні паспорти. Всі біометричні», - зауважив Борис Наливайко.

Вінниця.info