10 берез. 2017 10:14

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:40
Політика
0

71

0

У Вінницькій облраді підібрали кандидата в заступники Олійника, замість Качура

У Вінницькій облраді підібрали кандидата в заступники Олійника, замість Качура

У Вінницькій облраді підібрали кандидата в заступники Олійника, замість Качура


 У Вінницькій обласній раді підготували проект рішення, за яким на посаду заступника голови обласної ради планують призначити Сергія Кривешка (Радикальна партія Олега Ляшка).

Відповідний проект рішення, який повинні на сесії затвердити депутати, є в розпорядженні Вінниця.info.

Як відомо, на початку лютого, депутати проголосували за звільнення Олександра Качура (Радикальна партія Олега Ляшка). Качур пішов з обласної ради, так як був обраний депутатом Немирівської міської ради, де мером є його батько Віктор Качур.

 

Раніше голова облради Анатолій Олійник зазначав, що депутати мають визначитись, чи залишати посаду заступника, чи скасувати її, оскільки посади заступника голови обласної ради раніше не було і вона введена депутатами сьомого скликання.

Затверджуватимуть кандидата на посаду шляхом таємного голосування під час сесії.

Сергій Кривешко - депутат облради від Радикальної партії Олега Ляшка. В облраді є членом постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Сергій Кривешко керує бізнесом автобусних перевезень - директор ПП приватне підприємство «АТП- Кривешко».

Наприкінці лютого депутат ініціював на обласному рівні звернення до голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України із заявою про заборону відкриття та функціонування автобусних маршрутів до Москви та території регіону.

Окрім того, це єдиний за останні роки депутат, який наважився судитись з журналістами, через публікацію в газеті.

На сесії буде видно, чи підтримають однопартійці головної редакторки газети, яка є членом фракції «Батьківщина» кандидатуру Сергія Кривешка, який судиться з виданням.

Вінниця.info